Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézés? Mi is az...

Szellemidézés? Mi is az igazság? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Idéztetek már szellemet? Milyen volt? Élmények? Még mielőtt valaki lehurrogna, hogy veszélyes, megmondom, hogy eszemben sincs szellemet idézni. De nemtudom mi az igazság. Ha itt visszanézem a kérdéseket, látok olyat, ahol azt írják hogy hülyeség, nem sikerült... de van olyan is, ahol azt írják hogy félelmetes volt... De akkor most mi az igazság? Élményeitek? Lécci most tényleg ne kitalált szellemsztorikat írjatok. Köszi a válaszokat előre is.
2011. jan. 28. 18:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Köszönöm Zsuzsimuzsi!

Sokat segitettél.Kiegésziteném mondanivalómat néhány gondolattal.Férjem halálakor én sajátos módon búcsúztam.Irtam neki egy levelet,amelyben leirtam az érzéseimet.Megköszöntem azt,hogy volt nekem.Kértem számára a Jóisten szeretetét,bocsánatát.Kértem várjon rám,s ha majd ott leszek,fogja meg a kezem!Ezzel a levéllel temettük el.Talán azért van a közelemben,mert vár.Üzenetét egyébként már a halála előtti napokban eljuttatta hozzám.Szivrohama után háromszori újjáélesztés után még küzdött,küzdöttünk.Vassárnap volt.Én mégis be tudtam szerezni valamiféle csodagyógyszert,melynek a hatásában nagyon akartam bizni.Amig a februári szélben igyekeztem a kórházba szerzeményemmel,nem tudtam szabadulni egy rám tapadt dallamtól.:..."mivelhogy sziv nélkül nincs élet mégsem..."

Aznap este mint az előző napokban is,meggyújtottam három gyertyát.A magam módján imádkoztam a gyógyulásáért.Furcsa és félelmetes jelenség tanúja voltam.A fehér gyertyákon koromfekete vonalban csorgott le a megolvadt viasz.Dühödten kapartam le,mert nem akartam tudomásul venni az üzenet tartalmát.Akkor éjjel elment a férjem.Bárki hozzászólását szivesen veszem,akinek van mondanivalója számomra.

2011. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Szellemidézés.: én is csak azt tudom elmondani, amit a többiek mondtak, de ahhoz hogy egy szellemet láss, vagy hallj ahhoz képzelet is kell. A gyerekek akarat nélkül is látják és hallják öket, nekik nem kell megidézni...

De ha a már a hit elveszik, nehéz lesz meglátni/hallani, még idézéssel is. Magamon tapasztaltam. Ez nem kamu. Most 15 éves vagyok és mind ez egy-két éve történt, hogy már nem látom és hallom őket, mert apum azt mondogatja és elhiteti velem hogy nincsenek. Több éven keresztűl szenvedtem attól, hogy hangokat hallottam, és láttam a szobámban is nem egyet. Ez mind saját magunktól függ hogy mi és hogy történik az életünkben. :) Remélem sokmindenkinek adtam választ. :)

2011. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Emberek ti hiába idéztetek szellemeket. Csak mivel általában aki idéz tudja hogy utána lehet furcsa dolgok fognak történni, amikor egyedül vannak kiéleződnek az érzékszerveik akár képzelődhetnek is vagy olyanokat hallhatnak aminek a forrása teljesen megmagyarázható vagy félrehallasz mivel megismétlem az agyad ezekre a zajokra lesz érzékeny egy ilyen"idézés" után. Kár ilyen hülyeségekben hinni, próbáljátok egy kicsit tudományosabban átlátni a helyzetet.Egyik vallásnak sincs semmi értelme vagy alapja hasonlóképpen ennek sem.
2011. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én hiszek nektek ha láttam ha nem

Még nem idéztem nem is fogok viszont olvastam egyszer egy olyan kommentet hogy o.kiránduláson idéztek és mondtak ha uttvan jelenjen meg egy zöld kereszt és ott volt,sikogattag de a tanár azt mondta nem hallotta pedig ott volt kint a padon

2020. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!