Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Wiccák válaszát várom! Szellem...

Wiccák válaszát várom! Szellemidézés?

Figyelt kérdés

A dédnagymamám szellemét szeretném megidézni, mert nagyon kötődök hozzá, beszélni szeretnék vele, és megosztani vele az örömöm!

Egyenlőre nem merek belekezdeni a szellemidézésbe, félek, hogy balul sül el! Tudnátok nekem tanácsokat adni? Vagy hogy egyáltalán megéri-e?

A szellemidézésről és szellemekről amúgy 8 éve folytatok tanulmányokat, de még egyszer sem próbáltam ki, mivel nem voltam/vagyok biztos benne, hogy nem okoznék kárt!


22/N


2011. aug. 20. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
próbáld meg, kamerázd le és ha sikerül, linkeld már lécci!
2011. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ne idézd meg. Fölösleges, mert a pokolból úgyse mászik már vissza.
2011. aug. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha eléggé hiszel benne akkor sikerülhet. De én azt ajánlom , hogy egyedül semmiképp se vágj bele az idézésbe.
2011. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Tudok egy jó elmegyógyintézetet Budapestem :)
2011. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Balul max úgy sülhet el hogy nem történik semmi (ami SZERENCSÉRE sok esetben tényleg így van). Bár békés szellemet akarsz megidézni de megnyithatsz ezzel olyan átjárót is amivel más is átjöhet. Persze tudom aki nagyon akarja azt nem nagyon szokta ez megállítani. Viszont akkor megkérdezem: dédmamádat aki már egy jobb helyen van biztos meg akarnád zavarni? Egyszer úgyis találkoztok újra ha eljön az ideje. Addig pedig ne háborgass olyat aki már békére lelt, éld az életed és gondolj arra hogy dédmamád fentről figyel és sosem hagy el téged!
2011. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Miért pont wiccákét? xD
2011. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Talán mert én is az vagyok. :)
2011. aug. 22. 13:29
 8/10 anonim ***** válasza:
keress fel egy szakembert, ő 100% hogy meg tudja oldani
2011. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 djlele válasza:
Én a helyedben nem tenném meg ! Nem szabad a természet dolgába beleszólni !
2011. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne bolygasd a szellemvilágot!
2012. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!