Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kisértetek? Ezt a fotót egy...

Kisértetek? Ezt a fotót egy templomban fotózta apukám. A kupola alatt bal oldalon lebegő szerzetes alak?

Figyelt kérdés

A kupola alatt bal oldalon a sarok előtti területet figyeljétek! Az az alak csak lebeg a levegőben, szobor nem lehet! Nem tartja semmi!


[link]


2011. febr. 7. 03:26
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Jó, oké. De engem az OLTÁR miatt érdekel, hogy ez a kép hol készült. A kísértetrésze nem érdekel a dolognak.
2011. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

ma 19:05-ös: te vagy a müvészettörténész-tanuló?

A képröl eddig annyit, hogy nagy valószinüséggel egy mellékoltár képe, valószinüleg valamilyen Mária-oltár és nem feltétlen ismert helyen készült - legalább is az interneten nem sikerült megtalálnom.


Egyébként engem is érdekelne az oltárkép miatt is.

2011. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Jézus, minimum a 10-11.sz után( akkortól kezdenek szakállat készíteni neki) amúgy szerintem simán legújabbkori :D
2011. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Odamentél és megnézted?
2011. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdezőtől kérdeztem, mert az írta: "nem tartja semmi"
2011. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

A kép Svájcban készült, a szüleim egy svájci körutazáson voltak, 30. házassági évfordulójuk alkalmából.

Ebbe a templomba éltek régen az apostolok, és sok szerzetes, nekem ezt mesélték, azt sajnos a szüleim már elfelejtették, mi volt a templom neve, de biztos rá lehet keresni a neten. Majd megnézem

2011. febr. 11. 20:52
 47/50 A kérdező kommentje:

Semmilyen trükköt nem vetettem be és apám nem ért a számítógéphez, még a legalapvetőbb szinten sem, ő egy idős, nyugdíjas ember és a számítógéphez gyakorlatilag analfabéta! Azt se tudja, hol kell bekapcsolni....

ez a fotó 100% eredeti és a fénylépezőgép se rossz, tökéletesen működik és ez az 1 kép lett ilyen "kisérteties"

2011. febr. 11. 20:56
 48/50 A kérdező kommentje:
Ja és még 1 dolog: a szüleim nézegették a freskókat fenn a falon, de nem látták a sarokba ott azt a dolgot, ami szellem lehet, ott nem volt semmi sem! Csak a képen látszódott, talán azért, mert a fényképezőgépek nagyobb fényspektrumot képesek érzékelni, mint az azért, mint az emberi szem...
2011. febr. 11. 21:02
 49/50 anonim válasza:
Nálunk a templomban van ilyen, ez egy szobor, ami hozzá van valahogy tapasztva a falhoz... hülyén hangzik, de biztos így van.
2011. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
Hm
nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!