Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek csak álmodtam?

Szerintetek csak álmodtam?

Figyelt kérdés

Én egy 40 éves családos anyuka vagyok. Apukám 23 éves koromban meghalt rákban. Nemrég kiderült, hogy melldaganatom van.A nehezén már túl vagyok, de még mindig nagyon félek,hogy visszatér a daganat. Ma reggel egy nagyon megrázó dolog történt, amit még most se nagyon tudok felfogni.

Felébredtem a fiamhoz, hogy elküldjem iskolába, de azután még szerettem volna kicsit szunyókálni. Sajnos nem sikerült visszaaludnom. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy valaki simogatja az arcom. Gondoltam csak képzelődöm, de mikor fel akartam kelni egyszerűen nem tudtam megmozdulni. Éreztem, hogy valaki lefog. Ekkor meghallottam édesapám hangját, aki azt súgta a fülembe, hogy "Ne félj, meg fogsz gyógyulni!" Egész nap csak sírok, fogalmam sincs, hogy valóban édesapám hangját hallottam-e, vagy csak álmodtam. Ti mit gondoltok?


2011. febr. 7. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Előfordulhat, hogy tényleg apud szólt hozzád. Időnként én is felfigyelek alvás után "oda nem illő" hangokra, és sokszor meg is ijedek.
2011. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Én hizek a szellemekben, és biztosan meg fogsz gyógyulni! Ő már csak tudja! Nem álmodtál
2011. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az édesapád volt. Velem is történtek hasonló dolgok...
2011. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lepontozták, aki az alvásparalízist írta, pedig a mozdulni nem tudás és annak az érzése, hogy valaki lefog, ugyanakkor hangok, beszéd hallása nagyon is utalhat erre, elég tipikus.

Azért nem merném ezt biztosra kijelenteni, hiszen elképzelhető, hogy pont ebben a félálomszerű állapotban az eltávozott szeretteink is könnyebben tudnak hozzánk beszélni.

Szerintem hallgass az érzéseidre ezzel kapcsolatban.

2011. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

ja hát engem egyáltalán nem érdekel, ha lepontoznak. :)

nekem is volt egy időben alvásparalízisem, és éreztem is, mintha lenne körülöttem valaki, mintha figyelnének, és ez az érzés borzalmas félelemmel társult, de mozdulni nem bírtam. Az alvásparalízis velejárója az is, hogy érzed valaki/valami jelenlétét közben.

Írtad, hogy hallottad is édesapádat. Véleményem szerint szellemek nincsenek, és te a lelked legmélyén szeretnél édesapáddal valamilyen úton-módon kapcsolatba kerülni, miatta is, és a betegségedből kifolyólag is. És ez a vágy miatt álmodtad/beképzelted.

De ez az én véleményem, lehet lepontozni, akkor sem fogom megmásítani!

Kérdező neked pedig nagyon sok erőt, és kitartást kívánok!

2011. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

oh és még ki is törölték a kommentemet. Hát ez már a nevetség netovábbja.:D

Amúgy én is elvesztettem az édesapámat 2éve, 20éves voltam. de eszembe nem jutott, hogy mikor alvásparalízisem van, az ő "műveli", vagy köze van hozzá. Egyszerűen ez egy meglévő jelenség semmi több. Jó oké, ha nem hiszek az ilyenekben ne pofázzak bele..valahol igazatok van végül is.

De a kérdező nem szögezte le feltételként, hogy csak az írjon, aki hisz az ilyenekben. Én csak leírtam a véleményemet, minden rossz szándék nélkül, és nem akartam senkit megsérteni!

2011. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek pár éve a nagymamájával volt ugyanez! Neki annyit mondott, nem kell félni, és betakargatta.
2011. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak álmodtál.
2011. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem apukádra gondoltál, és előjött az alvásparalízis, akkor van olyan, hogy az ember nem tud sokszor megmozdulni, mert úgy érni visszatartja valami.
2011. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
érzi*
2011. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!