Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy idézzek szellemet, hogy...

Hogy idézzek szellemet, hogy kell? Ti idéztetek már? Meséljétek el légyszí a tapasztalaitokat, élményeteket.

Figyelt kérdés
édesapám nem olyan rég halt meg és nagyon hiányzik és jó lenne őt hogy is mondjam érezni hogy itt van újra..
2010. febr. 28. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem jó a kategória...
2010. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Pl így: "Mit kívánsz kis gazdám?"

Ennyire egyszerű.

2010. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat gondolsz rá, talán álmodban találkozol vele...
2010. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

évekkel ezelőtt tisztára "szellemidézés" megszállott voltam.

leírtuk az ABC-t egy lapra, és csukott szemmel, ahova mozdult a pohár amit ráraktunk, a betűket összeolvastuk, és ezt üzente a szellem. ellőtte hangosan mondtuk a megidézett szellem nevét, és rá koncentráltunk. nemnagyon jött ki értelmes szöveg, de néha sikerült kitalálnunk vmit. bár nem tudom tényleg magátol mozgott e a többiek keze...(merthogy elméletileg úgy volt), mert én nekem soha nem sikerült...

2010. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
istenneeemm márrr...és akkor mi van h ha nem jó kategória???a kérdés értelmezése így nehéz talán?????
2010. márc. 5. 20:15
 6/14 anonim ***** válasza:

részvétem édesapukád miatt.

de nem jó ötlet megidézni, mert jöhet másik szellem is, aki kiadja magát édesapukádnak, na meg emellett rajtad maradhat a szellem ami végképp nem jó, bele is halhatsz :S nem ajánlom nagyonnem :S nekem volt már ilyennel tapasztalatom, 2bnőmmel idéztünk és rajtunk maradt a szellem... vagyis rajtam nem vagyis én nem észleltem (SZERENCSÉRE! *kopkop*) de nem vmi jó :S


a szíved mélyén veled van :) még közelebb került hozzád :) mielőtt elalszol, gondolj sokat rá, vele fogsz álmodni még ha nem is emlékszel rá :)

2010. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm:'(

honnan tudjam,hogy egyáltalán jött e szellem?

hogy érted azt,hogy "rajtam marad"? hogy ölne meg?ha halottál történeteket légyszí írd meg.

Na meg még is hogy kell ? csak kiváncsi vagyok hogy kell megígérem hogy nem csinálom csak télleg érdekelne:S

2010. aug. 24. 16:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is meghalt apukám, és nekem is nagyon nehéz volt, de hidd el, hogy nem ez a megoldás. El kell fogadnod, hogy elment, le kell zárnod magadban. Meg kell értened, hogy ebben az életedben többé sajnos nem áll módodban vele beszélni :(


Nem tudom, hogy lehet-e szellemet idézni, de ha lehet is, akkor is hidd el, senki nem járna vele jól. Tudod, nem véletlenül mondják azt, hogy nyugodjon békében. Apukád hogy tud békében nyugodni, ha te állandóan visszarángatod? És te hogy fogod tudni elengedni (mert előbb-utóbb el kell), ha újra és újra visszahívnád?


Fogadd el, hogy elment, és hagyd, hadd nyugodjon békében, magadat pedig hagyd élni békében.

17/F

2010. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
már utána olvastam itt de konkrétan nem találtam semmit csak hogy NE csinálja senki se..de mondom mostmár csak kiváncsi vagyok hogy csinálják:S legalább AZT áruljátok el és üssön el a vonat ha megcsinálom na :S
2010. aug. 25. 18:33
 10/14 A kérdező kommentje:
amúgy a tiéd mibe halt bele?amúgy én csak azért AKARTAM,hogy elmondjam neki,hogy nagyon szeretem és nem volt rá mód hogy elbúcsúzhassak tőle és annyira fáj ez,hogy halála után azt álmodtam,hogy túlélte a hasnyálmirigy gyulladást és hazajött..és megöleltem örömömbe és könnyek között mondtam neki,hogy nagyon szeretem ő meg szorosan ölelt:'(:'( mer igazság szerint régen nagyon jó kapcsolatba voltam apukámmal de válás után anyámék úgymond tiltottak tőle és ő azt hitte nem akarok vele lenni szomorú volt e miatt és hanyagoltam..és lelkiismeretem van a miatt hogy azt hitte nem szeretem de amúgy a barátnője miatt is eltávolodtunk..
2010. aug. 25. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!