Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A tanárom energiavámpír?...

A tanárom energiavámpír? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom óráján megfigyeltem,hogy szinte az egész osztály elálmosodik,és rádől a padra aludni,amikor magyaráz.Amikor közel jön,és nekem beszél,én is totál kifáradok,pedig rendesen szoktam aludni éjszakánként,nem keveset.Eddig kételkedtem az energiavámpíros sztorikban,de gyanús,hogy mégiscsak léteznek!A kérdés nem kamu!Szerintetek létezhet ilyen?Ha nem,akkor mitől dől ki szinte az egész osztály tőle?
2011. febr. 11. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló élményem tanárral.. Magántanár jár hozzám és néhány alkalommal érdekes okból kifolyólag ő egyre vidámabb én pedig egyre fáradtabb leszek... Nem mindig, de többször előfordult már!


Illetve az egyik ismerősöm panaszkodott, hogy bejött hozzájuk a masszázs szalonba egy külföldi fazon és kért egy normál masszázst és mikor elkezdte masszirozni úgy érezte mintha 2 teljesen "kifáradt" ember lenne a kezei alatt... 20 perc után leváltotta őt az egyik kolleginája és őneki el kellett mennie lepihenni.. Aztán hányt is és még két napig totál kész volt...

2011. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Az én tanárom is ilyen... Szerintem energiavámpírok mindketten. Nagyon durva, ennyire nem lehet unalmasan magyarázni. :DD
2011. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Már bocsi, a primitív felvetésemért, de nem gondoltatok még arra az egyszerü esetre, hogy a tanáraitok előadásmódjai szimplán ki....ott unalmasak? xD
2011. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztaltból mondom: én is sokat aludtam iskolás koromban, és mindennek ellenére a halál unalmas órákon szinte a padra hanyatlottam. Száraz tananyag, vagy annak száraz adagolása volt a bibi, vagy a tanár nyugtató hangja, ami még mesemondásra is beillő lenne.
2011. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

szerintem csak kurv@ unalmas az óra


mért kell minden hülyeséget keresni teljesen reális dolgokban?

2011. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 BlackSword ***** válasza:
Én is láttam ilyen tanárt... Kész unalom volt az órája... Nem mindenki tud érdekesen magyarázni...
2011. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, de te meg egy agysejt vámpír vagy, elszívod az emberek agysejtjeit az ilyen gyökér kérdéseiddel.
2011. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Aztán majd gyűjti az energiátokat egy kék kristályba, majd titeket is vámpírrá változtat. De nem baj, mert itt a Holdtündér!
2011. febr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 c0rk7 válasza:
78%
a tanárod nem energiavámpír, csak a deneviruszkitusz fajnak egyik törzskönyveztetlen fajtája. nem tudsz rá figyelni mivel olyan frekvencián bocsáltja ki hanghullámait, ami oly elektromos mezővel rendelkezik, mely befolyásolja mentális kapacitásod.
2011. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Létezik a dolog, de nem veleszületett képesség, hanem időszakos dolog, általában akaratlan.

Egyéb iránt vannak olyan emberek, akiknek a hangja, a fellépése olyan, amitől az ember egyszerűen elalszik, mindenféle energiaelszívás nélkül.

2011. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!