Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valami infót tudtok a sárkányo...

Valami infót tudtok a sárkányokról?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta sárkány-megszállott vagyok (talán túl sok volt az esti mese, na mindegy). Hiszek benne, hogy léteznek/léteztek, és minél többet meg szeretnék tudni róluk.

Ha van valami könyv, film, ami erről szól, azt szívesen megveszem, megnézem. :)

Köszönöm szépen.


2011. aug. 9. 10:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Dragons: a fantasy made real, ez valami dokumentumfilm szerűség, nem tudom le e van szinkronizálva
2011. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
van olyan földönkívüli faj amire azt hitték régen h sárkány meg a föld alatt is élnek gyíkemberek
2011. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez komoly? Nem tudsz többet? :D
2011. aug. 9. 11:11
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben egy olyan képet láttam, amin a sárkányt úgy ábrázolták, hogy különböző állatok testrészeit kombinálták. Nem emlékszem pontosan, de olyanra gondolok, hogy krokodil fej, farok, zebra, vagy ló test, denevér szárnyak stb... Eztán lehet, hogy nem így lettek kitalálva, de megeshetett, hogy textúrát lecserélték, aztán kész is :D
2011. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%

11:05- nek

ez az, terjeszd csak a hülyeségeket, aztán meg fel vagy háborodva, hogy mennyi ostoba ember él a földön...

kedves kérdező!

szép dolog, hogy hiszel a mesékben, de ideje lenne felnőni.

sárkányok nem léteznek és soha nem is léteztek- legalábbis olyan sárkányok, amilyenek a mesékben vannak.

az emberek egyrészt mindig szívesen népesítették be a földet képzeletbeli lényekkel, másrészt ennek adott némi alapot, a földből előkerülő -és régebben másként megmagyarázhatatlan- hatalmas, őskori csontok.

2011. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Lehet, hogy ebbe a gyíkemberekben van valami. Ha csak az 1%-a igaz, az is valami.


Meg mellesleg abba már beletörődtem, hogy nincsenek óriás, tüzet okádó sárkányok. Valami... kézenfekvőbbbet szeretnék. És addig keresek ilyeneket amíg nem találok. :) Szóval jöhetnek az elsőre őrültnek tűnő gondolatok.

2011. aug. 9. 11:26
 7/32 anonim ***** válasza:

1. A föld alatt nem élnek humanoidok.

2. Nincsenek gyíkemberek. A földön tuti nincsenek.

Ha a föld alatt élnének gyíkemberek, nyilván már megtalálták volna. Sok ember foglalkozik a földel, geológusok stb...Akik tanulmányozzák pl a föld lemezeinek vándorlását, vagy valami ilyesmit. Észrevennék, ha egy civilizáció élne alattunk. Az űrbe meg most ne kalandozzunk el, mert ez a kérdés ugye a gyíkokról, sárkányokról szól. Megeshetett az is, hogy az emberek, találtak őshüllő maradványokat, és a fantáziára hagyatkozva felépítették. Még ma is megesnek ilyen esetek, mint pl az emberevő iraki tevepók. Arról is mindent mondtak, hogy sikít, bénít, élve megesz stb...

És régen elég sok lényt találtak ki.

2011. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 M@x ***** válasza:
Nem lehet hogy létezett valami dinoszaurusz faj ami hasonlít a sárkányokra?
2011. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lehet hogy létezett valami dinoszaurusz faj ami hasonlít a sárkányokra?"

mivel sárkányok nincsek/sosem voltak, így nem lehet- a fordítottja annál inkább :)

amint azt már írtam, az őskori állatok csontjai régóta ismertek, ezek alapján "alkották" meg az emberek a sárkányokat, és mivel ezeknek hatalmas állatoknak "kellett" lenniük, így a képességeik is különlegesek lettek. (tűzokádás, hét fej, stb.)

2011. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Kedves szakértett nandrásom, azért arra szívesen adhatnál magyarázatot, hogy ugyan mi a ló*62*6ért van minden pontján, minden kultúrában, országban a földön utalás sárkányokra különböző formákban, még a bibliában is(Nem mintha hitelesnek találnám, vagy bármi, dehát mégiscsak sok a nyomorult keresztény).

Ennyire sosem lehet kreatív az ember, hogy a világ összes f*szságát kitalálja. Ez inkább hangzik abszurdnak, mint amiket dolgokat olvasol szellemekről vámpírokról, meg anyádról, és nem ilyen szövegekkel kéne jönni, hogy "nőjél fel szerintem", hanem hozzászokni, hogy nem ti sz*rjátok a viaszt. Out.

2011. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!