Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bizonyítékokat a Reptoidok...

Bizonyítékokat a Reptoidok létezésére! Ugye hogy nem tudtok milyen érveket hozni rá?

Figyelt kérdés

Nem azt kérem, hogy azt mondjátok, "voltak, mert sok bizonyíték van rá az ókori kultúrákból is". Ez nem válasz. Akkor fektessétek le hogy milyen kultúra, annak milyen fennmaradt lelete, és valami értelmes képet, írásműt linkeljetek hozzá, ne olyat, amiben azt sulykolják, hogy biza eljönnek, és mind meghalunk.

De ugye, mivel nincs bizonyíték, ti sem tudtok semmit felhozni a létezésük mellett. Vagy amellett miért pont 2012 decemberében jönnek ide. Attól, hogy a maja naptár akkor ér véget, még nem ők jönnek. Lehet egy aszteroida, ami becsapódik, és a Föld szétrobban, blablabla.

Na érveket!


2011. okt. 25. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Menj inkább sportolni, ott vezesd le a felgyűlt feszültségeidet! Ez a hangnem nem alkalmas érdemi vitára.


Nem mintha tudnám, mikről van szó, csak elolvastam a kérdést, hátha kiderül belőle. Nekem nem igazán derült ki, utánanézni meg ezek után nincs is kedvem. Az viszont egyből kiderült, hogy te nem kérdezel semmit, hanem vitatkozni akarsz, szétcincálni mások érveit, elméleteit, hitét a világról. Ilyet általában azok tesznek, akiknek nincs saját meggyőződésük. Nem feltétlenül az isten-hitre gondolok, lehet ez egy komoly megalapozott tudás is. Vigyázz ezzel, még komoly pszichés problémád is lehet belőle! (Vagy egyszerűen kinövöd idővel. Ki tudja?) ;)


Ui.: Persze mehetsz tőlem kirándulni is. Vagy nézz meg egy operát! Fontos, hogy úgy tudd levezetni a feszkót, hogy közben jól érezd magad! :)

2011. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nyersen fogalmazok.

De másképp kapnám az oltogatásokat a szkeptikusoktól, hogy "el ne hidd kicsi csíra". Ebből látszik, hogy nem hiszem el, de keményen meg is fogalmazom, hogy nem érem be annyival, hogy azt mondják: "Vannak, de nézz körül az ókori bizonyítékok közül."

Az evolúcióra sem azt mondták, hogy "Hasonlóak vagyunk az emberszabásúakhoz, csak nézz rájuk, ez a bizonyíték."

Ott legalább próbáltak valamilyen leletet is felmutatni, rekonstruálni.

2011. okt. 25. 10:04
 3/14 Antimod ***** válasza:
Majd 2012-ben kinyírnak, az lesz a bizonyíték. :D :P
2011. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Már számtalan cikket linkeltem. Keresd vissza.
2011. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De azok hülyeségek voltak.
2011. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kris.king ***** válasza:
Biztos hogy léteznek. Nekem a Besenyő Pista bácsi mondta.
2011. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 x) ***** válasza:
Kérdező, te meg egy idióta vagy ha leszólod mások hitét. Ennyi.
2011. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

X)

Te meg egy suttyó bunkó vagy, ha kitörölteted mások kérdését.

2011. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 x) ***** válasza:
Én? Mit követtem el már megint?
2011. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire akarsz rá bizonyítékot (mert a kérdésből úgy tűnik, hogy akarsz), akkor miért nem keresel? Ha meg annyira nem érdekel, hogy utána nézz, akkor ne tegyél fel róla kérdést.
2011. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!