Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Esténként kaparászást hallotta...

M@x kérdése:

Esténként kaparászást hallottam a fal felől. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 19:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
70%
Ja bocs én voltam reméltem hogy nem hallasz meg!!
2011. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Az ilyen kaparászással az a gond, hogy a falban a hang sokszorosan gyorsabban terjed, mint a levegőben: ezért aztán nem arról hallod, ahonnan jön, hanem onnan, amelyik falhoz közelebb vagy. Minél közelebb mész, annál inkább onnan hallod, amerre mész.


Másrészt, ha egyet lépsz, az a kapirgáló kis állatnak kb. olyan érzés, mint egy földrengés, és a saját hangod miatt kicsit eltompul a hallásod is. Ezek eleve óvatos állatok - ilyenkor akár percekre elhallgatnak. Aztán visszamész a helyedre, lefekszel, a füled ismét kiélesedik...

2011. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Pont a legtávolabb lévő falból hallottuk, és nem hallucináltam mert anyum is hallotta.
2011. márc. 8. 19:58
 24/36 Willisz ***** válasza:
egér nálunk is szokot ijen lenni...
2011. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonimalkoholista ***** válasza:
36%
Egy vámpír vagy egy ufó, egyértelmű. Más nem lehet.
2011. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
48%
Éhes a szomszéd!
2011. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
9%
Falbontás. Rövidesen átérnek, dugja el az aranyakat.
2011. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Cserebogár is néha elöfordul igy-Legalábbis nálunk már volt párszor. Fur egy kerek likat oszt kijön.
2011. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
31%
Talán meglógott a szomszéd hörcsöge, vagy ha van vkinek a családban....szeretnek a kanapé mögé bebújni de oda is piszkítanak, jobb, ha elhúzod a bútort és megnézed, a hörcsöghúgy se szagtalan...
2011. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
21%
Kaparássz vissza! A kaparászók nem szeretik, ha mások is kaparásznak. De most komolyra: nálunk egy süni vackolta be magát télire, de nem volt elég hideg neki, mert mi is zajongtunk, úgyhogy nem tudott normálisan elaludni. Ezért aztán kaparászott (forgolódott). A kertben kerestem neki egy zugot, amit kipárnáztam, kivittem, erre eltűnt. Nagyon sajnáltam.
2011. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!