Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 16 éves vagyok és esténként...

16 éves vagyok és esténként mindíg nagyon félek. Mi lehet ez? Többi lenn .

Figyelt kérdés
Mindíg is féltem esténként .. de azt hittem hogy ha már leszek 15-16 akkor elfelejtem! Nem .. mostanra még rosszabb! Anyummal alszom mert annyira félek! És az ágyban is úgy tudok csak nagy nehezen elaludni hogy ha az anyukám átfog! Sokszor néztem mostanság horror filmet és olvasok neten történeteket! Esténként mindíg ezek a dolgok jutnak eszembe!Félek egyszer rosszul leszek. Mindíg azt hiszem hogy valaki néz..vagy ha anyum vagy ha mindenki elalszik akkor megtámad!Megöl! hogy mi azt nem tudom .. és a lábam sem merem soha kinyujtani mert félek hogy elkapja valami és lehúz az ágyról .. félek az estéktől .. Miért??
2010. júl. 3. 18:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Túl élénk a fantáziád. Ne nézz ennyi horror filmet mert rossz hatással van rád. Engem is befolyásolt annak idején "A KÖR" c. film. Olyan szinten, hogy rettegtem napokig. Olyan 13 lehettem és egyedül néztem, hát hülyeség volt. Azóta megtanultam, hogy vagy nem nézek ilyen filmet, vagy csak egyszerűen nem veszem komolyan.

Neked is ezt kéne tenned.

2010. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
de tudom hogy nem igaz ( horror film).. csak esténként jön rám!
2010. júl. 3. 18:52
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor néztem mostanság horror filmet és olvasok neten történeteket!"

Itt a válasz.

2010. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
de azelőtt hogy nem néztem horror filmet akkor is féltem .. soha nem mertem külön aludni anyumtól! nah erre mit mondassz? lécci segítsetek ..
2010. júl. 3. 19:02
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez nem sértés, nem túlzás, egy egészséges megoldás: Pszichológus! Pár hét és kiegyensúlyozott leszel, a szüleid tudtában vannak ennek a dolognak, elmondod , hogy tök klaszz lenne elmenni, segítene (keress utána a pszichológus témakörnek. Vagy sportolj, olvas tini könyveket, kertészked, barátkozz, de ezek nem garantálják még annyira se a biztos félelem leküzdését... , remélem átgondolod ezt az egészet, csak így vethetsz ennek véget, ez nem fog változni, vagy ha mégis más helyütt fog rajtad kiütni, gyökeres megszüntetésért pedig szakemberhez kell fordulni. =)
2010. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

gondolkoztam már ezen de nem vinnének el úgysem anyuék :'(

azt mondják hogy nem tudják mitől félek .. hülye vvok :S

2010. júl. 3. 20:19
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy csónakban evezünk!:S

Én is ilyen vagyok.

Csak én nem anyukámmal alszok hanem a kutyusommal!:D

De ma szoríts egyedül leszek itthol!:S

Ebbe a nagy háázba... :(

16/L

2010. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló problémáim vannak/voltak, igaz én egyedül alszom :)

Nagyon sokáig csak úgy tudtam elaludni, ha a nyakamig fel volt húzva a takaró, hiába volt 30 fok a szobába, és sokszor úgy éreztem, hogy van valaki a szobámba rajtam kívül. Néha hallottam is, minta a szőnyegen súrlódna valami anyag(ruha alja), ahogy valaki fel alá sétál.

Lehet, hogy ezt csak beképzeltem. Elég sok minden kiválthatja ezt, akkoriban még nem néztem horrort szóval nem ez lehetett.

Később viszont elég sokat néztem, és elég rendesen be tudtam pánikolni akár nappal is. Vannak akik érzékenyebbek a horrorfilmekre, mint ahogy te is, szóval szerintem ne nagyon nézz ilyeneket, de tényleg! És ne is olvasgass rémtörténeteket. Te is tudod, hogy ezzel csak rontasz a helyzeten, úgyhogy beszéld le magad erről, mert magadat teszed tönkre.

Az a baj, habár nem tudom rád is igaz-e, hogy mikor már fekszek az ágyban full sötétbe, csend van az egész lakásban, hiába próbálom bebeszélni magamnak, hogy nincs itt semmi, és hagyjam abba a képzelődést, elég nehezen tudom leállítani magam. Nálam az vált be, hogy mikor nagyon bepörgök, és azt képzelem be, hogyha megfordulok valami szörnyűséget látok, akkor kimondom hangosan, hogy h NEM! És általában működik. Amikor pedig mégse, akkor imádkozok, hogy hamar elaludjak. :D


18/L

2010. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Megpróbálom!

De totál para az éjszaka .. neked meg szoritottam :]

rem jolvagy!

2010. júl. 4. 07:55
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem mered kinyújtani a lábad? Akkor azért is nyújtsd ki.

Nem mered kidugni a kezed? Azért is dugd ki.

Állj fel a sötét szobában és járj egy-két kört. Tudom, hogy nehéz, mert félsz, de nézz szembe vele. Észre fogod venni, hogy senki nem akar megenni.

2010. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!