Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Esténként kaparászást hallotta...

M@x kérdése:

Esténként kaparászást hallottam a fal felől. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 19:59
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

Ha vályog fal akkor lehet cserebogár,egér,patkány,abba könnyen belefurja magát,de ha téglafal akkor sajnos nagy esélyel patkány!

Az egér és a patkány mindig a földszinten kapar,érdemes végigkopogtatni a falat a padlónál végigkopogtatni ugy nagy esélyel meg lehet találni,mielött még kijön.A bogarak bárhol lehetnek a falban.

Én a helyedben körülnéznék a ház körörül az udvaron,ha találsz a fal melett a földben kb 3-4centis lyukat/lyukakat akkor az sajnos patkány lesz

2011. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
2011. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Apanacsi válasza:
ha esténként hallotad és mondjuk nyáron akkor szerintem az lehetett egy madár is mert nálunk is bemennek a falba nyaranta:(
2011. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:

Egér, ha megvan a luk keverj gipszbe összetört üveget, azzal tömd be a lukat, majd elmegy a kedve a falcsócsától.

Persze attól máshol még kifúrhatja magát.

2011. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
bazze, nálam egyszer olyan volt, h padláson lakok (:D be van építve a padlástér, és így) és kaparászást hallottam. egér volt ugye. egész éjszaka kaparászott meg rágott meg minden. reggel meg azon a helyen megkopogtattam a falat, éreztem h bent üreg van, és szépen beszakadt a fal jó része. na szóval, vegyé egérirtót.
2011. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

M@x kérdésére: Szeretném megkérdezni, hogy megoldódott már a probléma a kaparászás a falban? Ugyanis én is most jöttem rá, hogy még sem a kutya kaparászik a pincében, mert amikor kiengedtem, akkor is hallottam, mikor csendben feküldtünk az ágyban. Tuti, hogy egér. Tavaly lett szigetelve a házunk, és az ajtónál felül van rés a fal és a szigetelés között. Akkor én nem is gondoltam erre, mert más súlyos problémánk volt. Egy telet állt félig-meddig felhungarocellezve, lehet, hogy már akkor belement, és azóta is odajár. Arra nincs pénzem, hogy bontsak, mert a férjem súlyos beteg, már ő sem tud semmit csinálni. Ő kezdte el a szigetelést, biztos megcsinálta volna ezen a helyen is rendesen, ha nem lesz beteg.

Én reggel szoktam a kaparászást hallani, mikor jár ki az egér enni? Úgy vettem észre, hogy az ajtó előtt hungi szemek, és a falon a pókhálóban hungi szemek voltak. Biztos, amikor kijár, a testén kihozza a hungarocellt.

Lett már valami jó ötleted? Nagyon bánt a dolog, mert örültem, hogy be tudtam fejeztetni, és a büdös életbe nekem arra nem lesz pénzem, hogy újból csináltassam., és egy ilyen rohadt dög ktönkreteszi.

2012. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!