Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem tudom hiszek-e a szellemek...

Nem tudom hiszek-e a szellemekben. Leírnátok személyes tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Köszi
2011. márc. 11. 11:56
1 2
 1/11 M@x ***** válasza:
78%

Lementem barátommal egy ház pincéjébe (panelba) kameráztunk negatívval és egyszer csak látunk előttünk egy sötét ember alakot. Kirohantunk és megnéztük a felvételt, de azon nem volt ott.

Szerintem szellem volt, és nem csak én láttam hanem a barátom is. Nem drogoztunk, nem ittunk, nem hallucináltunk (Ketten egyszerre?.

2011. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én egyszer láttam egy fekete csuhás alakot amiről oly sok beszámoló van. egyedül voltam itthon és épp mentem ki a konyhába, amikor közben kinéztem az ablakon. láttam egy fekete árnyszerű valamit. azt hittem a szüleim jöttek haza és csak valakinek az árnyékát láttam. kimentem az udvarra, de senki nem volt ott...amikor hazajött a család, elmeséltem nekik és anyám meg a tesóm mondta, hogy ők is látták már ezt, pedig ők egyáltalán nem hisznek az ilyen dolgokban.

hát ennyi:Dnem túl érdekes, de velem eddig csak ez történt:D

2011. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tetris ***** válasza:

Éjszaka volt, már mélyen aludtam. Hirtelen minden előzmény, átmenet nélkül felébredtem, és olyan éber lettem a legmélyebb álomból, mint most.

Tök sötét és csend volt a szobában. Csodálkoztam is, hogy miért ébredtem fel ilyen hirtelen.

EGyszercsak azt éreztem, hogy nem vagyok képes megmozdulni. Még a szememet se tudtam megmozdítani.Levegőt kaptam rendesen, és a szívműködésem is rendben volt, de képtelen voltam bármimet is megmozdítani. Egyszercsak a szemem sarkából megláttam, hogy egy fekete hosszú ruhás, kapucnis alak "elúszik" állva az ágyam előtt, és megállt az ágy lábánál. A padló felett kicsivel lebegett el.

Mivel a háttérben van az ablak, és az utcai lámpa égett, a körvonalait jól meg tudtam figyelni. Ember nagyságú, fekete lepelszerűséget viselő, kámzsás alak volt. Nem szólt hozzám, nem csinált semmit, csak állt egyhelyben. Az arca végig takarva volt. A teljes jelenés alatt egyfajta zúgó hangot hallottam, mint amikor a szomszédos trafóház zúgni szokott. Sacc/kb 1 percig állt az ágy lábánál, majd ahogy jött, úgy el is "úszott". Ahogy eltűnt, azonnal újra visszatért a mozgási képességem, és elmúlt a bénítás. Abban a pillanatban a furcsa zúgó hang is megszűnt.

Sem azelőtt, sem azóta nem tapasztaltam hasonlót. Ez a történet l995. január 6-7-re virraadó éjszaka történt. Amíg élek, el nem felejtem, annyira meg voltam ijedve.

Azóta sem tudom, mi volt az. A családtagokat később kikérdezve senki sem tapasztalt semmit azon az éjszakán, csak én.

2011. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tetris, neked alvásparalízised volt.Olvass utána.
2011. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tetris ***** válasza:

Igen, az alvásparalízis magyarázatot ad a bénulásra, és talán még a zúgó hangot is megmagyarázhatja.

De akkor a fekete leples alakot csak odaképzeltem volna? Hiszen teljesen éber voltam! És hát láttam!!!!!!! Ott volt!!

2011. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 M@x ***** válasza:
Sokan láttak már alvásparalízis közben például törpét. Ilyenkor azt hiszik az emberek, hogy tényleg megtörténnek azok a dolgok.
2011. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy olvass utána.Az alvásparalízis alatt minden kultúrában mást látnak az emberek.Lidérc, ufók, szintem bármi, de általában azt, amitől a legjobban félsz vagy legjobban foglalkoztat.Nekem régen sokszor volt ilyen, mára ha érzem hogy ez fog következni, megtaláltam a módját, hogy kiküszöböljem.
2011. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kisnita válasza:
100%

Tegnap este itt volt nálunk apósom és beszélgettünk a szellemekről meg az ilyen dolgokról. Meséltem neki 1-2 dolgot hogy éreztünk már a házban szellemet többször is én is meg a párom is, a kisfiunk meg szerintem látja is őket. És mikor megszületett és hazahoztuk a kórházból a gyerek szobába tettük be (el volt döntve, hogy nem fog velem aludni) 3 hétig ez ment is így de minden éjjel 10-15 percenként ott csüngtünk a gyerek felett, hogy jól van-e, alszik-e, vesz-e levegőt stb. Volt, hogy én éjjel ott is aludtam vele. A szoba egyik sarkában egy fotel volt és éjjel többször is felébredtem arra, hogy valaki ül a fotelban és mormol valamit... mintha beszélt volna, de érteni nem nagyon lehetett. Látni nem láttam semmit, de furcsa dolgokat hallottam... azt hittem csak beképzelem magamnak a fáradtságól. Félálomból arra ébredtem, hogy halkan mondja, hogy itt a kis Csabika, nézd meg te is, látod itt a kis Csabika. És ezt hajtogatta meg még mást is amiket nem nagyon lehetett érteni... Aztán mondja a párom, hogy vele is ugyan ez volt mikor kicsi volt. A dédapja látogatta őt egy ideig, többször is megjelent neki és mikor már 2-3 éves volt mondta is anyósomnak, hogy itt volt egy bácsi és 1x régi képeket mutogatott neki anyósom és felismerte a dédapját a képekről, mondta, hogy ez a bácsi szokott jönni hozzá. Soha nem láthatta az öreget mert ő már nem élt akkor mikor a párom megszületett. Szerintünk a kisfiunkat is ő nézte meg.

Nem ezért, de áthoztam a gyerekszobából a gyereket és azóta velem alszik.

Ahogy tegnap este ilyenekről beszélgettünk apósommal teljesen ráhangolódtam a témára és este még egy kicsit agyaltam rajta. Gondoltam hátha jön megint valaki és mutat magából valamit. Éjjel arra ébredtem, hogy zenél a kisfiam egyik játéka gondoltam a kutya lehúzta és most azt nyúzza, felültem és megnéztem a kutyát, de az ágyunk mellett aludt a párnáján a maci pedig ott volt a polcon ahová tettük. Egyből tudtam, hogy megint jött valaki hozzánk :)

Amúgy rendesek mert ha nem akarom, hogy zaklassanak akkor nem jönnek meg egyből el is tűnnek ha nem foglalkozom velük, szóval nem tolakodnak.

Az előző lakásunkban nem ilyenek voltak a szellemek. Volt, hogy már ki voltam tőlük akadva mert állandóan rezegtettek valamit. Néha annyira elegem volt belőlük, hogy bekapcsoltam a mikrót és akkor elhúztak, azt nagyon utálják :D

Volt, hogy szellemet idéztünk a párommal és beszélgettünk egy nénivel aki régen ott lakott a mi házunkban. Beszélgettem már nagynénémmel is aki akkor halt meg mikor 1,5-2 éves voltam. Szóval nekem viszonylag sok ilyen szellemesdi élményem van :) Én bírom őket, sose bántottak, idáig legalábbis, meg ha nagyon ki lennék tőlük akkor csak bekapcsolom a mikrót és már el is húznak jó messzire :)

2011. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
78%
Haverokkal elmentünk egy II. világháborús épülethez amihez azóta hozzá se nyúltak. Csomó képet csináltunk egymásról, mindennel lefényképezkedtünk. A fényképezőgép amikor csinálom a képet visszamutatja, hogy hogy sikerült akkor még tökéletes volt az összes. Hazaértünk rátöltöttük a gépre és mindenkinek egy szürke folt eltakarta a fejét. Azthittük előszór, hogy vmi másolási hiba, de utána megnéztük a fényképezőn is és ott is ugyan olyanok voltak. Azóta nem merünk visszamenni arra a helyre.
2011. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyszer táborozni voltunk az osztállyal, és este páran, mikor már rajtunk kívül mindenki aludt, úgy hallottuk, mintha valakik mosogatnának és beszélgetnének a mellettünk lévő helyiségben.Először a tanárokra gyanakodtunk, ki is mentünk megnézni, hogy valóban ők-e azok, ám nem volt ott senki... Ráadásul arrafelé nem is voltak nagyon házak, ahonnan ezt hallhattuk volna...
2011. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!