Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valami jó védőjel vagy...

Van valami jó védőjel vagy valami szellemek ellen?

Figyelt kérdés
Kérlek ne irkálj hülyeségeket, mint szoktál. :/ Én komolyan olyan praktikákra, trükkökre vagy bármi másra vagyok kíváncsi, ami szellemek ellen jó. Akár olyan is jöhet, ami pletykaszintű. Bármi!
2010. okt. 11. 23:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
12%
Szia! igen van, a pentagramma is véd annak ellenére hogy az sokan azt hiszik azzal idézni is lehet. Amúgy még a só is tökéletes. Nem tudom használ-e kedvenc sorozatomból van (supernatural) xD ők démonvadászokról szól... ha tényleg hiszel ezekben sokat tanulhatsz belőle.
2010. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
xD Neked is a kedvenced? *o* Én is nagy Supernatural fan vagyok. A sót amúgy már kipróbáltam, de kissé necces utána a takarítás...:/
2010. okt. 12. 00:15
 3/16 anonim ***** válasza:
12%

A sot nem kg-ra kell hasznalni, mivel egy csipetnyit kell a sarkokba tenni, illetve szorni.

Kulonbozo technikak vannak erre, igy Neked megkell talalni azt, amiben hiszel, mivel hit nelkul nem fog hasznalni.

2010. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elég nehéz lenne egy ilyen varázstárgyat találni szellemek ellen, ha egyszer szellemek sem léteznek. A pentagramma is csak öt vonal, a só is csak nátrium és klór keveréke, hét köznapi eszköz, nincs benne semmi varázslatos.
2010. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
0%
Szia! Egy barátom mesélte nekem és azt mondta, hogy neki használt - én még szerencsére nem tudtam kipróbálni: Szóval krétával rajzolsz egy napot a homlokodra az orrod, füled szád, tehát a testnyílásaidat körberajzolod és meztelenül alszol az adott szobában. A szellemek megijednek a naptól és mivel beléd nem tudnak bújni a rajzoktól kénytelenek elhagyni a helyet és vissza sem térnek. Szerintem egy próbát meg ér, de mit mondtam én még nem próbáltam. Visszajelzést szívesen fogadnék. Remélem tudtam segíteni:)
2010. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
23:39 vagyok, akkor jó x) amúgy szerintem az is elég lenne ha krétával démoncsapdát (gondolom tudod milyen x) rajzolnál az ablakokhoz a ajtóhoz és az ágyad alá :)
2010. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Félsz a szellemektől? Szerintem nincs ilyen jel meg ilyenek ... Velem olyan volt hogy a bejárati kapu csapkolódott majd a redőny rázkódott majda bejárati ajtón dörömböltek

Felkapcsoltam a villanyt senki sehol . Káromkodtam kicsit azt visszafeküdtem.

2010. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A démoncsapda nem démonoknak való? :O
2010. okt. 24. 09:22
 9/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 13?
2010. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
és te? 12?
2010. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!