Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért jönnek a szellemek? Mit...

Miért jönnek a szellemek? Mit akarnak egyszerűen csak megijeszteni? Csak normális válaszokat

Figyelt kérdés
Egy párhete költöztünk az új házunkba. És furcsa dolgok történnek. Időről-időre szellemek jönnek. Sötét ijesztőek mikor jönnek szinte elhallgatnak a madarak. Az elektromos dolgok megörülnek. A ház egy mező kellős közepén van 30 kilométeres sugáron belül semmi. Egyedül szoktam az emeleten ücsörögni és olyankor még furcsább csak elsuhannak de bennem megfagy a vér.Biztos, hogy nem képzelődök az előző tulajok mondták, de mi nem hittünk ebben. Kérlek mondjátok meg hozzá értök mér pont én?
2011. márc. 19. 17:01
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
40%
Hát te beteg vagy!
2011. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Gyökér a normális válaszok -ból mit nem értesz? Paraszt -.-
2011. márc. 19. 17:08
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy csak ott éldegélnek nyugiban, és amíg te nem zavarod meg őket, ők se fognak téged. Ha meg igen, akkor megszállnak és büntetésül eljáratnak veled egy polka táncot.

Egyébként komoly a kérdésed, vagy csak kitaláció?

Ha komoly, akkor amikor jönnek, próbálj meg elmeditálni, hátha kapcsolatba lehet lépni velük :)

2011. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
Paraszt vagy te! :D ám néha én is besz*rok mikor magam vagyok.Fura hangok meg minden...Engem is lehülyéztek ezen az oldalom,hogy szellemek nincsenek pedig szerintem vannak...mikor kicsi voltam többszür is láttam valamit elsuhanni a házba... :( az a hazatokba halt meg valaki?
2011. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
* többször :D
2011. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%

Angyalkám! Mezőn nem szokott emeletes ház lenni,legfeljebb egy tanya. Mezőn a madarak sem énekelnek,csak a bokros,fás területen.

Szellemek pedig legfeljebb a te fantáziádban vannak.

2011. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Harminc kilóméteres körzetben nincs semmi, csak a ti emeletes házatok? És oda ki vezette be az áramot? (Mert hogy megőrülnek az elektromos dolgok)

Most akkor mi ezt jól elhisszük!

2011. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

hehe, te vagy kamus vagy, vagy bolond.

szellemek ha vannak is, akkor azok nem bolondítanak meg semmit, nem suhangatnak jobbra balra hanem csak vannak, és észre sem vesszük őket. a halottak már senkit nem tudnak bántani egyébként sem.

2011. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%

Én sajnos hiszek az ilyesmiben. Esetleg keresd az interneten a wikka boszorkányokat vagy látót vagy esetleg hívjál megbízható médiumot.

Érdemes segítséget hívni, vannak nagyon érzékeny emberek, te is ilyen vagy.

2011. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Kocce az értelmes válaszokat udvaron vannak fák fán, van madár a ház meg egy régi kúria és igen àllítólag halt itt meg már egy család.
2011. márc. 19. 17:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!