Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » én vagyok hülye és képzelődök...

én vagyok hülye és képzelődök vagy tényleg van itt valami szellem cucc? és csak NORMÁLIS válaszokat, kérlek!

Figyelt kérdés

szóval eddig nem hittem a szellemekben,de mostanában elkezdett feltűnni hogy amikor kimegyek egy szobából,mire visszamegyek ott vannak olyan tárgyak amik előtte nem voltak. szóval ma például olyan volt hogy uncsimmal rajzolgattunk,és ő lement a földszintre,én meg elmentem wcre.és mire visszamentem,ott volt az unokahugom egyik játéka,amit 101 hogy nem én tettem oda és a szüleim,de még nővérem se lehetett mert ők is lent voltak.

és amúgy ilyenek csak nagyon ritkán,ilyen 2-3 hetente történnek.

mert vagy egy hónapja este gépeztem és amikor elbambultam,elkezdtem bámulni az ajtót.és láttam hogy valami sötét izé ott elsuhant az ajtó előtt.

és néha,igaz nagyon ritkán,de szokott olyan lenni,hogy mikor lefekszek aludni,úgy érzem,hogy valaki figyel.

és tudom hogy ez most hülyén hangzik,de azt vettem észre,hogy mindig ebben a szobában,ahol a gép is van,mindig itt szoktam néha olyan hangokat hallani a szoba végéből,mintha valaki ott lépkedne a játékok között,meg itt érzem ÁLLANDÓAN azt hogy valaki engem néz a hátam mögül :S

az kizárt hogy a ház miatt lenne itt szellem,mert a szüleim építtették a házat,szóval itt nem történt semmi baleset vagy ilyesmi.

akkor miért van ez?

13L


2011. júl. 31. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez érdekes de csak azért írok hogy láthassam mit írnak a többiek.
2011. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Gress ***** válasza:
Szerintem ez nem szellem.Egyébként meg az ajtós dologgal kapcsolatban,este én is szoktam ilyen furcsa dolgokat látni,de sztem csak halucinálok:D
2011. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Én hiszek a szellemekben...

Ez akár szellem is lehet nem tudom...

1: amikor tárgyak kerülnek egy szobából egy másikba meg iyen gyerekes dolgok, általában gyermek szellemre kell következtetni, de lehet, hogy csak a szellem fel akarja hívni magára a figyelmet

2: Ha nem is házzal de a telekkel lehet valami

3: A fekete szellem avgy árnylény a goosz, a sötét oldalról, a fehér, pedig a jó aki valami miatt ittragadt


Nálunk pl ez volt:

Anyummal kint vagyunk a kertbe, és egy fekete árnyalakot lát elsétálni, később, az ő háloszobájába tv-zünk este, és azt látja, hogy valaki bejön, ránknéz, és elmegy (Ő azért látta ezt és én nem mert ő pont ült és rálátott az ajtóra, én meg feküdtem...) a nővérem nem lehetett, mert ő már aludt...Megintmáskor: Játszott a gépen anyum (facebbok-on farmvillezik) és egy füzetbe vezeti a farmos dolgait, ott a füzet, rajta a toll, a cig, és a hamus meg egy toll, van egy ismerőse, akinek wild a neve, egyszer csak fogja magát a toll, arrábgurul, megfordul és a wild névre mutat mejnek jelentése vad (semmi más nem mozdult meg!!!)

Ésvolt egy időszak mikor 22:22-kor mindig ránézett az órára, vagy 2 hónapon kersztül mindig pont akkor nézett rá (véletlen) és itt olvastam, h mással is 22:22-kor történtek paranormális jelenségek, és a toll is 22:22-kor művelte az arrébvándorlást

(UI: Bocsi, de sokszor elgépelek, Bocsi hogy ilyen hosszan írtam, remélem segítettem!)

2011. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
sztem a 22.22 csak kitalált dolog, lehet hogy a környékén,pl. 22.23, de ritka véletlen hogy pont 22.22-kor
2011. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne mindenhol szellemeket látni. Tudom, hogy néha unalmas a valódi világ, de képzelődni alvás közben, vagy részegen kell. A válaszolóknak meg rendelkeznie kéne annyi jóindulattal, hogy nem erősítik valaki tévképzetét.
2011. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
hmm...erdekes
2011. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

amúgy nekem is volt olyan hogy több napon át keresztül mindig pontosan ugyanakkor néztem rá az órára...bár nem hittem volna hogy ez is ilyen nagyszám... amúgy az nem 22:22kor volt,hanem 08:15kor..szóval szerintem csak puszta véletlenek voltak vagy jó az időérzékem :))

2011. júl. 31. 20:08
 8/18 anonim válasza:
Az , hogy a dolgok csak hirtelen ott lesznek az azzal magyarázható hogy nem figyeltél oda előtte.Ott volt az csak nem láttad.Az elsuhanó árnyat pedig csak a periféria látás okozhatja.Lehet hogy villan egyet a lámpa és te úgy érzékeled mintha egy árny lett volna ott.Ezek után meg ha elmész aludni akkor jó hogy hallasz hangokat.Csak beképzeled.Zárd be az ajtódat , kapcsold fel a lámpát , bizonyosodj meg róla hogy nincs ott semmi majd aludj el.
2011. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs házikísérteted vagy más garázdálkodó lényecskéd, és nyugi, őrült és hülye se vagy.


Este a sötétséget, a félhomályt és az alap ház-zajokat hajlamos megtölteni a fantáziánk mindenféle teremtménnyel, a fura érzések (pl "elalvás előtt valaki figyel") is csalókák, a lelki állapotod, feszültséged eredményezi őket.

Minél jobban belelovallod magad, annál több furcsaságot fogsz észrevenni és érezni, ez egy öngeneráló folyamat - ezért van, hogy a szkeptikusok még roppant figyelmesen se tapasztalnak parajelenségeket, a megrögzött hívők meg jóformán napi szinten.


Egy moly rebbenése a villanykörténél, a monitornézéstől elfáradt szem káprázása, ehhez kis hinni akarás a paranormálisban, és némi fantázia -> máris megszületnek az "árnyéklények" (pl).

Ha este vagy éjjel, amikor a nappali szokásos zajok elülnek, és főleg, ha egyedül vagy, jobban feltűnnek a ház természetes zajai, a bútorok roppanása, a vízvezetékek, az elektromos cuccok morajlása, búgása és zörgései, apró állatok, rovarok neszezése, percegése, a szomszédoktól, vagy odakintről átszűrődő zajok. Megintcsak hinni akarás, fantázia, meg egy kis szorongás vagy izgatottság, és az emberi képzelet szellem-sóhajokat, lépteket, emberi vagy démoni hangokat kreál ezekből.


Az agyunk játékos dolog és kissé megbízhatatlan, szeret mindenbe mintákat belelátni, és olykor az emlékezetünk és az érzékeink is becsapnak minket, ez természetes. Meg néha teszünk olyan rutinszerű reflexdolgokat, (pl: pakolás), amiket észre se veszünk, nem tudatosul, aztán jól meglepődünk, amikor valami nem a helyén van, arrébbvándorolt vagy eltűnt.


Csak be kell látni ezeknek a természetes mivoltát, és elfogadni.


Hozzáteszem, nem vagyok betokozódottan és elvetemülten szkeptikus, sőt, sok tekintetben nagyon nyitott a világnézetem, de legtöbbször a legkézenfekvőbb és legegyszerűbb magyarázat a nyerő.

2011. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszi :))

akkor megnyugodtam xP

amúgy jah,tényleg azért lehet mert elég stresszes vagyok szóval most hogy ezt tudom,nem csodálom hogy ilyeneket képzelek be :ss

2011. aug. 1. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!