Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemekkel kapcsolatban...

Szellemekkel kapcsolatban lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Szóval az elején leszögezném, hogy nem nagyon hiszek az ilyenekben, de nem is mondom biztosan azt, hogy nincsenek, tehát érdekel a dolog, csak még nem volt dolgom velük, és nem tudom, hogy mi igaz. A lényeg: sok helyen olvasom, hogy lelkek itt maradnak, el kell őket engedni, stb.... De, ha netalántán tényleg itt maradnak lelkek, és elengedjük őket, vagy elűzzük őket, akkor az adott lelkek hova is kerülnek? Remélem azért nagyjából érthető, mit akarok kérdezni.... Előre is köszönöm a válaszokat! 18/f
2011. márc. 26. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Újjászületik.
2011. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van ,aki szerint meghal,kész vége kampec.van aki szerint pokolba, mennybe kerül.szerintem egy ember addig él, ameddig gondolsz rá.persze nem úgy,hogy látod meg minden.remélem ezt nem azért kérdezted, mert meghalt valakid, akit szerettél!:)
2011. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem hogy az asztrálsíkra, és ott várja a reinkarnációt (újjászületést), de nem feltétlenül tud újra inkarnálódni a lélek, akkor az asztrálsíkon marad.
2011. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor holt lelkeket, amelyek itt maradtak, elküldünk, vagy elengedünk, az azt jelenti, hogy eltávoznak a valódi világukban ,a szellemi szférába. Úgy tartják, hogy 42-48 nap áll rendelkezésre, hogy a holtak lelke eltávozzon. Ha valamiért itt ragadnak, akkor önerőből nem képesek távozni.
2011. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!