Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen gondok származhatnak...

Milyen gondok származhatnak ebből amit csináltunk?

Figyelt kérdés

Én és a társaim alapítottunk 1 csapat féleséget amikben közös terveket szeretnénk véghez vinni és mindenki 1 olyan szerződést töltött ki melyre 1 csepp vért adtunk. Tulajdonképp evvel azt szeretnénk szimbolizálni hogy nem áruljok el egymást és nem adunk ki titkokat egymásról... Esetleg ez valamiféle babona vagy ilyesmi miatt jelenthet valami gondot nekünk ? Mert nagyon tartok ettől hogy hülyeséget csináltunk... Konkrétan hogy ne legyen félre értés ez 1 olyan csapat amely pénz szerzés céljából alakult meg természetesen csakis legális úton ismtélem legális úton szerezzük !!! Ezt direkt azért írtam le mert még a végén kapok 1 fel jelentést :D:P ( Oltásokat nem kérek , ne írjon rossz indulatból senki csak is kizárólag az aki csinált már ilyet és tud nekem megfelelő komit írni köszi )


18/F


2011. ápr. 4. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést nem voltam elég pontos ! Azért csináltunk vérszerződést mert nem illegális dolgokat szeretnénk véghez vinni hanem mert nekünk fő a biztonság !
2011. ápr. 4. 21:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk valamilyen vírust, vagy baktériumot átvihetettek egymásra, ha ugyanazzal a tárggyal sértettétek meg a bőrötöket...
2011. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa.
2011. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy nagy baj van. Ezeket a hülyeségeket már úgy 5-6 éve ki kellett volna nőnöd.....
2011. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentárokat. De annyit hozzá fűznék hogy csak magatokat jellemeztétek avval hogy ti nem tudtok olvasni !!! Pedig a kérdésben ki írtam hogy oltásokat nem kérek... Nem bírta ki az utolsó hogy valami oltást ne írjon... Az ilyeneknek kívánom törjön el az összes újjuk hogy soha ne tudjanak billentyűn írni !!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 5. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
a vérrel történő mindennemű vérrel való tevékenység elég súlyos tud lenni ha valami nem helyénvalóan van elrendezve írj egy privátot akkor meg tudom mondani mi a helyzet
2011. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 homo ludensz ***** válasza:

Talán azért fűződik ennyi nimbusz a vérszerződéshez mert az ókori népeknél a vér volt az élet hordozója s később is csinálták Árpádék is.

(megjegyzem halkan:ha valamit magamhoz kivánok kötni akkor én is a saját testnedveimmel teszem azt. Valamit és nem valakit!)

2011. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!