Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Sérült vércsét találtunk. Jól...

X) kérdése:

Sérült vércsét találtunk. Jól csináltunk mindent? (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval rongyot dobtunk a fejére úgy fogtuk meg, repülni nem nagyon tud valami gond lehet a szárnyával talán meglőtték vagy eltört. Persze tudjuk hogy hülyeség volt megfogni és a természetre kell bízni de úgy vagyok vele hogy ha tudunk segíteni egy állaton akkor miért ne? :) Holnap amint lehet visszük Hortobágyra a madárkórházba. Beraktuk egy nagyobb ketrecbe, adtunk neki húst, tűzdeltünk bele pár tollat szépen eszegetett belőle. Inni is kapott. Nem nagyon piszkáljuk hagy nyugodjon meg. Kell még valamit tennünk vagy így kihúzza holnap délelőttig?
2011. szept. 15. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszik, akkor szerintem meglesz holnapig. Ha ott hagyod, akkor pedig a biztos pusztulás várt volna rá.
2011. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól tettétek, ügyesek vagytok :)

De:

1. Csak a szárnya sérült? Nem bágyadt? A sérült szárnyával ellentétes oldali lábán nincs sérülés (fekete foltok, puffadás, nyílt sebek)? Ha igen, akkor lehet áramütött... (Bár ha eszik, akkor nem valószínű.)

2. Milyen húst kapott? Ha sertést, akkor azt ki kéne iktatni... A csirke és a marha viszonyt klassz :)

2011. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy kevés marhahúst kapott :) Egyébként nem teljesen egyforma a két lába. Nem is tudom hogyan fogalmazzak az egyik teljesen vékony a másik pedig vastagabb... de használja mindkettőt ahogy láttam. Képek alapján amit nézegettünk ilyen szép sárgásnak és kicsit vastagabbnak kéne lennie nem?
2011. szept. 15. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Sikerült már elvinni Hortobágyra? :)
2011. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen. Azt mondták hogy valószínűleg áramütött és este fogják megvizsgálni :) hát remélem rendbe jön.
2011. szept. 16. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:

De jó hogy vannak még ilyen segítő emberek.

Ha máások találnak rá, akkor talán aztmondják: - ez csak egy madár/már biztos halott.

:(

2011. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jó hogy vannak olyan emberek akik törődnek az állatokkal.

Nekem egy kis törött szárnyú fecském volt aztat én legyekkel etettem 2 hét múlva magától elkezdett repülni tanulni.1 hét múlva öcsémhez eljött valamilyen barátja és szegényt dobálták.Aznap este meghalt és még most 2 év után is sajnálom.

2011. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tudod hogy a vécét cs helyet c kell írni és a r-t ki kell hagyni! :D
2011. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!