Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt életed legfélelmeteseb...

Mi volt életed legfélelmetesebb pillanata?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 21:53
1 2 3 4
 21/32 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Tudni kell falusi vagyok itt még van föld út na szóval ott jöttem haza éjfélkor buliból és kb 10-15 részeg cigánnyal találkoztam na az volt még csak szép gyorsan elbújtam utána sprint haza xD most már nevetséges de akkor.
2011. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
100%
A nénikém elhunyt. Temetése után nemsokkal én vigyáztam a kisfiára (keresztfiamra), és éjjelente furcsa dolgok estek meg: a lámpa le volt kapcsolva, neki állt villogni..., másik éjjel egy gyerekjáték "kelt életre" (ilyen mc donalds-os kungfupanda volt, aminek süllyesztett gombja van, benyomódni nem tudott, és amúgy sem azon az oldalán állt... felkeltünk a másik velem egykorú sráccal és majd befostunk azt kihajítottuk az udvarra... következő éjjel egy másik, rég elfeledett játék kezdte a baromságait, ami szintén olyan helyzetben volt, hogy semmi esetre sem adott módot annak, hogy bekapcsolódjon. ezt csak akkor csinálta, ha nem volt senki a szobában, ellentétben az elsővel, ami meg akkor nem hagyta abba, amikor ott voltunk... ez azért elég durva volt... azóta kerülöm az ilyen játékokat...:S ez a természetfeletti?
2011. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Jaewy ***** válasza:

Helosztok.

A régebbi emberek valószínüleg ismernek, az újak meg majd megismernek.

Egy kis időre szakítanom kellet a Gyakori Kérdések.Hu-val, mert hát a munka és a család az első :D

Most visszajöttem megnézni hogy boldogúltok az Ezotéria kalandos,rejtélyes,trükkök világában.

Ezt a "Trhadet" tartottam alkalmasnak (újabb) első hozzászólásomnak :D

"Mi volt életed legfélelmetesebb pillanata" ?

Hát, rengeteg mindent sorolhatnák, ahogy azt tették egysesek (bulik,kínos események)de befolyással leszek arra hogy ez még is csak a(z)"Ezoteria,Természet feletti lények" topic Úgy hogy kezdem :

kb.3-éve történt, vége volt a vizsga időszaknak, mindenki ki akarta magát tombólni, így hát csaptunk is egy kis házi bulit, ahova majdnem a fél kerit meghívtuk.

Folytak az események, ahogy annak lennie kell...Egyszer csak kopog a szomszéd. (Jön ugye bár az ismerős rizsa: Hangos a zene) A szomszédról tudni kell, fúrcsa kis öreg, de jobban ne menjünk bele mert akkor elég horror film feelingje lesz a dolognak :D (Mellesleg sok nézet eltérésünk volt)

Folytatom: Egyértelműen, nem vettük halkabra a zenét, az idős embert pedig elküldtük melegebb éghajlatra, mondván az érveket. (Ennek hatására szegény ídős szomszédkánk szó szerint megátkozta az egész bagást és utánna titokba lecsapta a villanyórát, betört két ablakot, próbálta a frászt hozni ránk, ami mellesleg sikerült is) Később kihívtuk a rendőrséget és kiderűlt hogy mindent a szomszéd csinált.

Minket csendháborításért megbírságóltak, a szomszédot pedig, akár hiszitek, akár nem gyilkossági kísérlet miatt előzetesbe vették. (Ugyan is a vallomásából kiderűlt hogy már arra készűlt, megőljön minket) Egyébként biztosan nem tette volna az öreg csak kicsit elszált a feje. Amúgy azóta megbeszéltük már egymással a nézet eltérésünket...


Hogy ebben mi is volt Ezotérikus ? Hát az hogy még is mi vezérelelhetett egy szegény nyugdíjas embert ilyen tettekre ? (Mert nekem ne mondja senki hogy 2párnát a fejéhez dugva nem lehet kibírni egy kis tinédzser partyt)


Üdv. Jaewy

2011. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
95%
amikor megláttam az anyósomat
2011. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
0%
Edig nekem ez volt a leg ilyeztöbb és egyben a leg viccesebb: Suli diszkóban az egyik tanár be hozta a gyerekét és ő a kis lány a tanár két tanitványával játszik táncol(lányokkal). és be jön a tömegbe az egyik tesi taná(nagyon magas férfi) és le hajol a kis lányhoz aki szerintem 5-6 éves volt és azt mondja nekei a tanár hogy" szia kis lány kérsz egy banánt?"; A haveromal elöször meg ilyedtunk aztán röhögtünk vagy egy fél órát.
2011. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
25%
amikor a hollók kizabálták a szememet.
2011. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Idén volt amikor a lógásos ügyeim miatt lebuktam anya elött ledöbbentem elhinni sem akartam.
2011. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

amikor a barátnőm anyja az éjszaka közepén felhívott, és nekiállt ordítozni velem. (ja és tudni kell arról a nőről, hogy nem normális.) azzal fenyegetett, hogy ha nem mondom el, hogy mit csinált a barátnőm feljön hozzám (a lakásunkba), és ezzel azt hiszem célozhatott arra hogy szétver(?) amúgy máig se tudom, hogy mit akart megtudni a barátnőmről...

meg egyszer mentem haza egy buliból, és elkezdett követni egy őrült hajléktalan (legalábbis annak nézett ki) és volt a kezében valami (talán egy vastag bot, bár én akkor késnek láttam). persze nem volt nálam kulcs, és annyira ideges voltam, mert úgy kellett felcsengetnem anyáéknak, akik persze aludtak. nagyon rossz volt, mert ugye már éjszaka volt, és anyuék aludtak. annyira féltem...

és a harmadik egy álmom volt, már nem emlékszem rá tisztán, csak az rémlik hogy anyám fej nélkül állt az ajtónk előtt, és úgy becsengetett. de nem csak ennyi volt, de az az álom sokszor eszembe jut este, és néha szinte nem is merek elaludni.

2011. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
amikor ültem a szobámban és egy betörő állt az ablakom elött és beszólt, hogy mit csinálsz? aztán nagybátyám elkergette...3 napra rá kopogott az ablakomon. azthiszem ez volt eddig a legfélelmetesebb dolog ami történt velem.
2011. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
100%
A szobám ajtaja üveges. 3 éve nem tudtam aludni néztem a falat. Egyszer csak valaki megérinti az ajtót és végighuzza rajta a kezét. Felültem az ágyon kinéztem az ajtón de nem volt sehol senki. Na azt az érzést nem kivánom senkinek.
2011. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!