Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy élő ember szellemével...

Egy élő ember szellemével találkoztam? Ez elképesztő, most akkor mi történt velem?

Figyelt kérdés

Hello!


alapvetően szkeptikus vagyok, így nem is tudom, hogy mi történhetett velem tegnap, gondoltam itt kérek segítséget, mert itt vannak nálam jóval tájékozottabb emberek e témában.

Tehát a történetem:

Tegnap reggel egyedül voltam itthon, 9 és 10 óra között történt a dolog, koránkelő vagyok, már 7-kor fent voltam, takarítottam a lakást. A konyha az előszobából nyílik, éppen ott voltam és amikor mentem volna a fürdőbe, az előszobán keresztül megjelent valaki. Ismerem az illetőt, egy angol barátom, kint voltam au pair fél évig és ott ismertem meg, egész jóban lettünk. Tehát ezt a srácot láttam, de nem volt ott "teljes testi valójában", furcsa volt, fehéres derengés fogta körbe, nem is nagyon tudom elmondani, hogy mi volt. Nem tudtam megszólalni, nem értettem először, hogy zárt ajtón hogy jött be, majd amikor megláttam, hogy milyen furcsán néz ki, akkor pedig már attól ijedtem meg. Aztán megszólalt és ezt mondta: "Három életet kaptál és a harmadikat is el fogod veszíteni.", majd rögtön el is tűnt. Ahogy tudtam mozdulni felhívtam a srácot, aki amikor felvette nevetve közölte, hogy pont most kelt fel és velem álmodott, azt, hogy a szomszédjába költöztem és sütöttem neki tortát. Aztán elmondtam neki a "látomásom" és megkérdeztem, hogy az a mondat jelent-e számára valamit, de azt mondta, hogy nem.

Fogalmam sincs, hogy mi volt ez az egész, nem hiszek semmi természetfeletti dologban, de ez azért elég erős volt. Egyébként nem drogozok, nem iszok és egészségügyileg is jól vagyok.

Várom a nálam kompetensebbek válaszait

23/L


2011. jún. 24. 08:09
1 2 3
 1/26 skarma ***** válasza:
100%
Ha nem fail, akkor nagyon érdekes történet. Nyilván a kulcsfontosságú dolog benne az üzenet, ezért volt az egész látomás. El kell gondolkodnod rajta, mit jelenthet. Esetleg nem érzel-e késztetést, hogy változtass az életeden?
2011. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Egy ilyen "üzenet" után természetes, hogy változtatni szeretnék az életemen, de nem igazán értettem, hogy mit akar jelenteni. Legjobb tudomásom szerint nem a harmadik, hanem az első életemet élem... Persze nem tagadom, hogy lehet, hogy van reinkarnáció, de... nem értem.
2011. jún. 24. 08:47
 3/26 anonim válasza:
100%

Ebben a legérdekesebb és durvább, hogy a barátodat láttad(él) és ráadásul veled is álmodott!

Igen valami üzenetet akart átadni...

2011. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 skarma ***** válasza:
100%

első vagyok

Biztos vagyok benne, hogy nem ez az első életed, de valószínűleg nem is a harmadik. Ez valami szimbólum, neked kell rájönnöd, hogy mi.

Milyen esélyt kaptál már kétszer? És a barátod hogy jön a képbe? Csak te tudod összetenni a dolgokat.

2011. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Még kint, Angliában kétszer is majdnem balesetem volt, de itthon teljesen biztonságosan vezetek.
2011. jún. 24. 10:36
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg a barátod asztrál utazó vagy mi. De azt hogy miért mondott volna ilyen baromságot, arról fogalmam sincs. De van még egy lehetöség. Valamilyen entitás öltötte fel a barátod alakját, és ö lépett kapcsolatba veled. De ennek a mondatnak valóban valami relytett jelentése lehet. Nézz utána!
2011. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Ja, majdnem elfelejtettem. Lehet hogy csak félálomban vagy hasonlóban voltál.
2011. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát ezt nem kellett volna elolvasnom...Egyedül vagyok itthon és most nagyon nagyon megijedtem.

sosem hallottam még hasonlót, de ha ez igaz, biztos, hogy van jelentése én nagyon félnék a helyedben...

2011. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
Úgy van, nem fél eléggé, iesszünk még jobban rá... - -"
2011. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

Van egy jó tippem!


Írtad, hogy volt 2 baleseted. Játszunk autópályásat!


A karakter (te) mész az úton, szeded a gyümölcsöket, kerülgeted a sziklákat. Puff, nekimentél egynek (ez az első baleseted), egy élet le. Puff, mégegynek, ez a második baleseted, egy élet le. Aztán jön a harmadik szikla- PUFF!


GAME OVER



remélem nem hülyeség, nem akarlak hülyeséggel beetetni

2011. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!