Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Mással is...

Mi lehetett ez? Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Ma reggel, miközben jöttem hazafelé, az aluljáróban találkoztam egy öreg nénivel, aki a botjával kapargálta az újságos bódé oldalát. Oké, eddig semmi szokatlan, de mikor elhaladtam mellette, utánam szólt, hogy tegyem vissza a Blikket, mert még nem fizettem ki. Erre az eladó kijött, hogy leellenőrizzen, én meg köpni-nyelni nem tudtam, mivel semmilyen újság sem volt nálam. Közben mikor visszafordultam a bódé felé, ahol a néni állt, addigra az szőrén-szálán eltűnt!

Mi lehetett ez az egész?? Nagyon tanácstalan vagyok, kicsit megrémített ez a dolog.. és nem én őrültem meg, hiszen az eladó is hallotta a nénit, azért jött ki leellenőrizni!


2011. máj. 3. 16:46
1 2
 1/16 KMartin4 ***** válasza:
Szerintem semmi szokatlan, talán arra kellettél neki (mert lehet ő vette el a blikket), hogy el tudjon menni.
2011. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem, hogy egy ilyen öreg néni ennyire gyorsan el tudott volna rohanni.. :/
2011. máj. 3. 16:55
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
nem is sejted, hogy az ilyen öreg nénik mikre képesek.. :D de amúgy tényleg.
2011. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva. Én h őszinte legyek, kerülöm az időseket, félek tőlük. Azóta mióta mentem barátnőmmel hazafelé, és a mögöttünk lévő lépcsőháznál tartottunk, amikor a semmiből előtűnt egy néni a !botjával! ütögette a betont, és tök lassan haladt, de nem lépett, mintha simán suhant volna, vagy lebegett volna vagy ilyesmi, csak a botja ért a földhöz és azzal kopogtatott. Egyre közelebb jött, mi meg már futottunk, és ő is begyorsult, de megint csak mintha a "lábán úszott" volna. Beszaladtunk egy lépcsőházba, láttuk hogy már nem jött utánunk. Teljesen megnyugodtunk, elindultunk felfelé, és megláttuk őt a hátsó ajtónál, amint a botjával az ajtón kopogtat!!!!!!!!!!!!!! Beszaladtunk egy cukrászdába, azóta nem láttuk. Kiderült, hogy ez a néni kb 2 nappal az eset előtt halt meg, legalábbis a végigkérdezett szomszédok 80%-a ezt állította. Az érdekes az, h ezt a nénit azelőtt sose láttuk, nem ismertük. csupán a ruhája alapján kérdezősködtünk felőle. Azóta elkerülöm azt a lépcsőházat, és inkább körbe megyek haza.
2011. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 valakiakitnemismersz ***** válasza:
61%
Szegény halott néninek nincs jobb dolga mint pár gyereket kergetni suhanva miközben a botjával ütöget. Amúgy szerintem is a néni elvihette a újságot és te csak úgymond "csalinak" kelettél de hogy ne mondják rám többször hogy takarodjak anyukámba mert nem hiszek :) Akkor az a néni egy kötekedős szellem volt :)
2011. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
:o Érdekes. Akkor leírom azt, ami velem történt. Tegnap mosom a cipőket az udvaron, és egyszer csak jön egy bácsi biciklivel, kezében egy csokor rózsa... Fura fazon volt. Foltos, szakadt ruha, és egy ilyen katonai sapka volt rajta. Nagymamámat kereste. Ő bent volt a házban, és én bementem szólni neki. Mire kiértünk a bácsi eltűnt... Mamának elmondtam, hogy hogy is nézett ki a bácsi. Hát, kiderült, hogy a mama egyik régi udvarlója volt az. Képeken is megmutatta. Csak az az érdekes, hogy ő 2009 decemberében felakasztotta magát, mert rákos volt, és nem bírta tovább... Igen csak megrázott a dolog...
2011. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A néni azért kapargálta a bódé oldalát,hogy elterelje az újságárus figyelmét, vagy megtudakolja, benn van-e a bódéban.

Azért szólt utánad, hogy amíg az újságárus kirohan téged ellenőrizni, addig felmarkoljon pár újságot és elillanjon, mint a szellem, aki jól végezte dolgát.Az egy rafinált tolvaj banya volt.

2011. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én is kezdek félni az öregektől. Egyszer jöttem haza és egy öreg néni megállít, és kérdezi, hogy nem láttam-e a kutyáját az iskolaudvaron megkötözve. Mondtam, nem. Jó, még megkérdezi még vagy 20-szor, hogy nem láttam-e a kutyáját... A végén már elszaladtam. És ami furcsa, hogy azt a nénit SZINTE minden nap (nem mindig) látom ha hazafele megyek: egyszer a zöldségesnél van, egyszer itt, egyszer ott és MINDIG rám néz!! :O
2011. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A sok vén boszorkány. XD

Hihetetlen emberek mikre figyelnek.

Az érdekes hogy megyek hazafelé és van egy fehér kör a betonon. Abba a körbe mindíg áll egy madár mostanába és mindíg akkor mikor arra megyek. Mikor odaérek a körhöz elrepül.

És minden nap ugyan ez.

2011. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
engem régebben egy varjú követett mikor reggelente mentem suliba
2011. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!