Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a fene rángatja az ágyamat?

Mi a fene rángatja az ágyamat?

Figyelt kérdés
Már több,mint két hónapja érzem,hogy lefekvés után,miután behunyom a szemem valaki rángatja az ágyamat.Emeletes ágyam van,a tesóm alszik lent,én edig fent.Olyan az ágyunk,hogy nagyon nehezen lehet elmozditani a helyéről.Egy ideig gondoltam,hogy biztosan ahogy a tesóm mozgolódik,vele együtt mozog az ágy is.De viszont elment az osztállyal kirándulni egy hétvégére,és egyedül voltam a szobámban.A rángatást akkor is éreztem.Elmondtam anyuméknak,de szerintük csak képzelődöm.Biztosan nem álom,mivel teljesen ébren vagyok,mikor érzem.Ez folyamatosan igy megy már jó pár hónapja.Meg tudjátok mondani hogy mi lehet ez?Köszi előre is:)
2011. máj. 7. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tesód is érzi? Mert ha nem, akkor tényleg képzelődsz. Próbáltál már máshol aludni, hogy máshol is érzed-e?
2011. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A tesóm mindig korábban lefekszik mint én,és hamar el is alszik.Amikor én is korán fekszem le,pl 9 vagy 1O óra körül,én sem érzem.Elég ritkán megyek korán ágyba,általában éjfél után szoktam,mert mindig későig számitogépezek vagy olvasok.Mindig csak akkor érzem,mikor már mindenki alszik és késő van.A tesómat kérdezem,és azt mondta,hogy nem érez rángatást,mert mélyen alszik.De a fürdőbe nem mer kimenni,mert azt mondja hogy mindig egy lányt lát az előszobában.Ezek ilyen fura és lehetetlen dolgok,tudom.Én sem hiszek az ilyenekben de mostmár nagyon kezdek félni.A szüleimnek hiába beszélek,mert csak azt tudják mondani,hogy képzelődök.Én is azt hittem először,de már túl sokszor megtörtént.És nagymamámnál is szoktam érezni,de máshol nem.Én nagyon félek...Bocsi hogy hosszú lett:)
2011. máj. 7. 20:29
 3/20 anonim válasza:
100%

ha télleg valami természet feletti dolog van akkor menj éjfél elött feküdni mert úgy tudom éjfél után jönnek elő az ilyen dolgok éjjel 1 és 3-kor. Én hiszek az ilyen dolgokban.

Nem idéztetek szellemet? Lehet h egy elöző lakó,kérdezd meg ki vagy kik laktak az elött mielött ti beköltöztetek.

2011. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valami maradvány. De hogy biztosan tudjuk, egy kamerát állíts be hogy vegyen éjféltöl háromig. Igy megtudhatjuk hogy képzelötsz, vagy nem.
2011. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérd meg a tesódat hogy maradjon fenn veled addig amíg lefekszel aludni
2011. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
van olyan hogy még nem alszol el de már a tested el kezd felkészülni rá, ilyenkor az ember rángatózhat, hangokat hallhat, egyebek. lehet a rántás is egy ilyenfajta jelenség.
2011. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2011. máj. 7. 22:27
 8/20 anonim ***** válasza:
ÉN is szoltam érezni de nekem tetszik meg, hogy rázkódik az egész szoba de ezek az érzések nem valósak ne is törődj velük
2011. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Olvass utána az alvásparalízisnek. Szerintem ez az, és szerencsédre csak egy enyhe verzió.
2011. máj. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Alvás paralízis lesz szerintem is, semmi természetfeletti.
2011. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!