Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Valami védő...

Mi lehetett ez? Valami védő angyal?

Figyelt kérdés
Nemrégiben korén reggel készülődtem munkába , nagyon magam alatt voltam és amikor kész voltam és kijöttem a fürőből (sötét volt ) oldalra néztem és egy furcsa alakzatot vagy nem is tudom mi volt az . Mintha egy ember állt volna mellettem , magas volt és kalap is volt rajta meg talán bajuszos volt nem vagyok benne biztos . És ahogy felkapcsoltam a villanyt már nem volt ott . Nagyon megijedtem . Tudna valaki segiteni hogy mi lehetett ez ??
2011. máj. 8. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Olyan régies volt az öltözéke? Olyam mintha pl a 80-as évekböl jött volna?
2011. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, felejtsd el a gyakori kérdéseket az ilyenfajta kérdéseidhez, úgyis hülyéskedni fognak, nem kapsz normális választ, manapság már senki nem hisz semmiben. Ha biztos vagy benne, valami "élő" volt ott, akkor igen, lehetett angyal, de lehetett más lény is. Ha továbbra is megmarad a hited, valószínű fogsz még ilyeneket tapasztalni.
2011. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ilyen régies volt az öltözéke ...
2011. máj. 9. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
És inteligensnek tünt? Vagy inkább olyan volt, mint egy üres báb, ami fojamatosan ismétel valami cselekményt? Ha az utóbbi, akkor megnyugodhatsz, csak egy maradvány szellem. Még ma írj választ, mert holnap megyek kórházba. :(
2011. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16:59 te százalékoltál le? Az elsö nem vicc volt, csak arra céloztam hogy régi-e a ruhája. Mert az a maradvány szellemekre jellemzö.
2011. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetett védőangyal, de sok szellem van az ember körül (pl. régi rokon), aki vigyáz rá. A barátnőm védőangyala például egy idősebb, szakállas ember bottal, több, a spirituális dolgokban addig nem hívő ember látta. Általában a periférikus látószögben jelennek meg. Ha nagyon tisztán láttad, erősebb "fajta" lehetett. Próbáld meg a félelmedet lecsökkenteni, és átgondolni, milyen kisugárzása volt. Én úgy gondolom, nincs miért aggódnod. Tudom, hihetetlen, de nálunk mindig egy régi rokon jelenik meg, ha figyelmeztetni szeretne valamire. Keress összefüggést a megjelenése és a veled azóta történt dolgok között.
2011. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!