Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet? Nem értem, velem...

Ez mi lehet? Nem értem, velem van valami baj?

Figyelt kérdés
1 hete körülbelül azt veszem észre, hogy egy pillanatra az előttem lévő tárgyak egy pillanatra fehérek lesznek. Ahhoz tudnám hasonlítani, mintha mögöttem vakuval fényképezne valaki. Ma is álltunk az iskolában, egy olyan helyen ahol mögöttünk egy nagy üveges ablak van ami az utcára néz. Kint tűző napsütés. Elfordulok, mennék ki az ajtón és a fal egy pillanatra "bevillant" előttem. Kérdezem haveromat, te láttad ? Elkezdi mit?! Este is előfordult párszor, hogy ilyen villanásokat láttam. Mik ezek? Vagy velem van valami gubanc?
2011. máj. 21. 14:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Fogalmazási hiba. -egy pillanatra. Neharagudjatok:S egyébként 17/f
2011. máj. 21. 14:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell rögtön természetfeletti dologra gondolni, lehet a szemeddel van gond. a pupillád nem alkalmazkodik elég hamar a fényekhez, ezért láthatod túl világosnak a falat mert túl sok fényt enged a szemedbe
2011. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet az ,hogy rossz a szemed ?

egyébként néha velem is előfordult ilyen,hogy fehér fényeket láttam egy pillanatra. nem tűnt el mellőled akkor valami, valami tárgy?

2011. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem tűnt el semmi. Ezt miért kérdezed?

Köszönöm a válaszaitokat!

2011. máj. 21. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Azért kérdeztem, mert mikor egyszer láttam egy felvillanó fehér fényt akkor eltűnt egy tárgy a közelemből. és pár perc múlva újra láttam azt a fehér fényt és a tárgy pedig ahol előtte 4 perccel eltűnt, az újra ott volt a helyén. És ezt nemcsak én láttam, hanem ott volt velem anyum is és ő is látta..szóval biztos nem hallucináltam.

Csak ezért kérdeztem. De szerintem sokszor a szemünk miatt van ez, mert nekem amúgy is rossz a szemem. Lehet neked is csak a szemjáték miatt van ez.

2011. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, az egyikkel távolra nem látok . -6os. a másik 100%-os de kontaktlencsém volt mikor tapasztaltam
2011. máj. 21. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
én is szoktam ilyen villanásokat látni, pedig jó a látásom, és nem csak én szoktam látni ezeket
2011. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én csak mostanában látom:S
2011. máj. 21. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!