Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem. Miért van velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Miért van velem még mindig?

Figyelt kérdés
Barátnőmről ma kaptam egy kis infot, hogy mást szeret ilyet mondott. Aztán nekem letagadta, meg mondta hogy ha igy lenne akkor miért mondta le azt a bulit, ahol ott van az a csávó is? Ezen picit elgondolkoztam, és úgyvoltam vele hogy kamu az amit adtak nekem, hogy kamuztak barátnőmről.Majd egy csaj megadta a facebook jelszavát meg az emailjét, és láttam hogy tényleg azt írta barátnőm hogy nagyon szereti a csávót, csak én itt vagyok és pff. aztán a kérdésem az lenne, ha igy van akkor (márpedig így van) akkor miért mondta le az összejövetelt, ahol ott lesz az a csávó is? Azért, hogy velem lehessen?
2011. szept. 23. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert elkezdtél gyanakodni,és így próbálta elfedni a valóságot,ez egy jó alibi arra,hogy ne hidd azt hogy van köztük valami. Szerintem felejtős az ilyen csaj...Sok van még és találsz ettől normálisabbat is!
2011. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő szombaton itt alszik, ez már így volt megbeszélve múlthéten is. És nemértem miért nem a buliba megy, pedig "elengedtem" Sőt engem is hívott.. nem értem ha így van hogy őt szereti, miért velem van?!
2011. szept. 23. 23:10
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos nehéz neked, de szerintem szakíts vele, ennél a lánynál sokkal jobbat érdemelsz.
2011. szept. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!