Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mondjátok légyszi rémtörténete...

Mondjátok légyszi rémtörténeteket!?

Figyelt kérdés
Nemsokára erdei táborba megyek és mindenkire a frászt akarom ráhozni....XD ( De azért olyat ne küldjetek amitől még én is betojok)Előre is köszi a válaszokat!
2011. jún. 2. 21:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Hát én írtam szakdolgozatot a szellemekről. Ott voltak valós vagy annak vélt rémtörténetek. 20 évesen írtam, de éjjelente volt hogy nagyon féltem. Tudok neked mutatni van egy remek oldal borzasztóan kevesen ismerek és még annál is kevesebben. Magyarországon megtörtént eseteket mutatnak be. hihetetlen.
2011. jún. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

ma 00:28

Ez engem is érdekelne.

2011. jún. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
az nekem is jöhet.
2011. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
küld el légyszi nagyon várom... Magyarországon megtörtént esetekről még nem hallotam de nagyon érdekel..előre is köszi!
2011. jún. 13. 12:19
 15/29 anonim ***** válasza:

Oké.

Megkeresem. Sajna nem tudom már, hogyan akadtam rá, de nagyon érdekes sztorik voltak. Egy nő a kutatásaihoz gyűjtött a történelmi és a jelenlegi Magyarországról anyagot így a szellemjárásokról. És miután kész lett tette fel a netre is. Valódi történetek voltak ezek. Volt hogy 1600as években talált feljegyzést volt hogy az 1500as években. Mindent leírt.

Egyik rokonom tudja a z oldal pontos címét ha haza jön akkor majd megkérdem, de az csak olyan este 8 körül lesz. Szóval addig türelem, de találtam olvasgatni valót addig is.

[link]

remélem nem sokan ismeritek, mert akkor nem lesz nagy újdonság. Amúgy itt valaki hisz is bennük vagy csak félni akar egy jót?

2011. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

12:06

Én azon az állásponton vagyok, hogy a természetfelettinek tartott jelenségek legnagyobb részének megvan a racionális, tudományos magyarázata, ezért mindig ezt a magyarázatot keresem elsősorban, hogy kizárjak minden lehetőséget. Viszont úgy gondolom, hogy lehetnek az emberiség által még felfedezetlen, ismeretlen dolgok és olyanok is, amiket emberi ésszel soha nem fogunk tudni megérteni.

Úgyhogy szerintem megéri az ilyen történetek között mazsolázgatni, ki tudja, mit talál az ember.

Na, meg amúgy is szeretem az izgalmas, félelmetes történeteket, úgyhogy szórakozásnak sem utolsó. :)

2011. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

12:06

Ja és köszi, hogy megkeresed! Majd benézek. :)

2011. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Hát drága netes barátaim. sajnos nem találjuk. pedig nagyon sokat nézelődtünk a honlap után kutatva. nem nagyon találjuk már meg. pedig tényleg néztük. sajnálom, pedig engem is érdekelt volna. ha gondoljátok legendák, kutatómunka, szellemek, kísértetek, Magyarország, ilyen címszavak alatt lehet keresni. hátha valakinek összejön. nagyon jó sztorik voltak ott. de ahogy kutattam a honlap után elég érdekes történetekbe futottam bele. legenda.hu ez a honlap. tök jó.
2011. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Azért köszi, hogy megpróbáltátok. :)
2011. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megpróbáltátok de az előző linkedben is nagyon jó sztorik vannak. Amúgy én hiszek az ilyenekben mert csak nem hazugság az egész ha ennyi minden kép meg sztori van a szellemekről. Amúgy meg saját bőröm tapasztaltam, hogy igenis léteznek.
2011. jún. 16. 07:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!