Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sokan mondjátok, láttak egy...

Sokan mondjátok, láttak egy olyan szellemet akinek sötét ruhája volt és mire megnéztétek volna arcát eltünik. Vannak más szellemek is? És az a sötét szellem akik sokan látták az 1 és ugyanaz volt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
egyszer én is láttam egy fekete ruhás fickót ami hirtelen eltünt, de szerintem csak flesseltem:D
2010. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
csak érzéki csalódás volt
2010. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kisebb voltam, az Aktív-ban is volt egy olyan, hogy egy nő, mikor tévét nézett, érezte, hogy figyeli valaki a a nyitott ajtóból,erre kinézett és egy fekete aakot látott elfutni a sötétben... Szval nemtom...
2010. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem egy és ugyanaz. Lehet, hogy sok ugyanolyan ember él külsőre is, mégsem minden ázsiai egy és ugyanaz az ember (csak példának mondtam!). A szellemek többsége engedi, hogy lássuk, de az arcát nem szeretik, ha nézzük. Valamelyik nap én is így jártam, csak kék ruha volt rajta és nem fekete.
2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem láttam ilyet,megmondom őszintén nem is szeretnék. FÉLELMETES lehet.
2010. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. jún. 23. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Az aktivosnak: Hat nekem err enem a szellem lenne az elso reakciom, hanem az "uristen, betoro", de lehet, hogy velem van a baj
2010. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én láttam már fekete ruhásat.sőt,nem is ruha volt,az egész..lény(?)fekete volt.elég ijesztő volt.főleg, hogy ez előtt is láttam valamit.
2010. júl. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 HetuRobi válasza:
Hmm. Tudok a szellemek létezéséről, és neház elválasztani, mi van a fáradtságtól, mi a valódi szellem, és miylen lehet például az a szituáció, amikor a valódi szellem kihasználja esetleg valaki fáradtságát. Nagymamám, mikor még élt, és elmondása szerint, amikor fáradt volt, sokszor egy kalapos embert látott jönni, fekete kalapba, fehér bottal a kezébe. Én életembe 2szer voltam nagyon fáradt, de akkor 2 árnyékot láttam, amint megbújik valahol. (Az exbarátnőmmel voltam első alkalommal, ő nem látott semmit, még neki kellett engem bátorítani. Közben lehet hogy csak fáradtság volt.) Jobb, ha az ember nem idegeskedik, és mindig kipiheni magát (tudom, könnyű mondani...).
2011. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!