Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok olyat hogy...

Tapasztaltatok olyat hogy amikor elhagytak vagy nem törődtek veled, megbántad hogy így bántál az illetővel vagy hiányzik? Rájöttél hogy még is ő kell?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy a viharba ne...
2011. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ELmesélnéd bővebben,látom nem sok választ fogok kapni.
2011. aug. 23. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Én akkor jöttem rá,hogy kit vesztettem el amikor már túl késő volt szinte. a táv miatt(280 km azért nem semmi...)szakítottam vele,és próbáltam normális kapcsolatban élni,de nem ment. minden éjjel sírtam,hogy hogy lehettem annyira hülye.ráadásul a közelben csak nagyképű,köcsögök vannak,akik amíg nem figyelünk minden 2. csajt lefektetnek..(mert ugye én még nem akartam senkivel...ezért meg****ták egyik bnőm..hát..mind1..) szerencsére a 280kmre lakó személlyel azóta már megbeszéltünk mindent,találkoztunk is,és próbálunk nem törődni a távolsággal,mert szeretjük egymást,és amikor csak lehetőségünk van találkozunk.:))

15/L

2011. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így szokott lenni általában. Mondjuk nem csak megbánás hanem meglepődök is kicsit amikor később veszem észre hogy milyen voltam.
2011. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen, legalábbis hosszabb távon nem. Volt szakítás, ami megviselt és egy darabig agyaltam, hogy talán nem mindent úgy kellett volna csinálnom, ahogy csináltam, meg hiányzott az illető, meg nem tudtam rögtön kiszeretni belőle, de ezek mind lecsengtek egy idő után.

Most már pláne nem bánok egy szakítást sem, mert így legalább volt esélyem, hogy megtaláljam a nekem megfelelő embert, aki boldoggá tud tenni és meg is találtam.

2011. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!