Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszek a természet feletti...

Hiszek a természet feletti dolgokban, habár nekem még nem volt tapasztalatom velük. Szerintetek ilyen esetben elő jöhetnek bármiféle természet feletti lények?

Figyelt kérdés

Ha csak simán gondolok rá, hogy léteznek. Ez a ház amiben lakok, mi vagyunk az első tulajdonosa.

Igaz volt egy macskánk ami házi macska volt tehát bent élt velünk, lehet rá esély, hogy ő visszatér? Szerettük, imádtuk. 2007-ben decemberben még nem volt karácsony hazajöttünk és ott feküdt, még élet meg várt minket utána meghalt. Ez mondhatni békés halál volt, de engem a lelkiismeretem furdal mert nem voltam vele végig.

De a lényeg, hogy olyan rokonok szellemei jöhetnek hozzám akiket nem is ismertem? Tehát meghaltak születésem előtt.

Vagy mi kell hozzá, hogy eljöjjenek hozzám? (igazából nem szeretném de ha van számomra mondanivalójuk azt jó lenne megtudni, nem ismertem a nagyszüleimet sajnos, miután meghaltak én rá két évvel születtem, emiatt gyakran mondják, hogy ők küldtek engem.)

A nagypapámról már régóta van egy fotó a pénztárcámban.


2011. jún. 20. 12:49
1 2
 1/12 anonim válasza:

"Természetfeletti" lények okkal jönnek, ha jönnek. Lehet csak bebeszéled magadnak. De ha nem akkor jobb ha meghallgatod mit akarnak, lehet fontos. Ha csak simán gondolsz rá hogy vannak, még nem feltétlen fognak jönni, hívni kell őket.


De tedd fel ugyanezt a kérdést a titkos tudások tárháza fórumon, ott többet tudnak mondani

2011. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagy maminak álmába szoktak ilyenek lenni.

Konkrétan a halott testvérével álmodott most volt talán egy éve h meghalt és vmit mondani akart de nagyi felébredt. Kiment a temetőbe a sír meg szét volt verve.Meg a szomszéd kolegáé is nem tudom...lehet véletlen vagy megérzés vagy talán üzenni akart kereszt anyám...nem tudom ozd be:D

2011. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem beszélem be magamnak, mivel nincs mit bebeszélni. Csak kérdeztem, hogy így előjöhetnek?

A nagyszüleimet sajnálom, hogy nem ismerhettem. :(

2011. jún. 20. 20:30
 4/12 anonim ***** válasza:

tegnap 19:30 vagyok

Isten őrizz én nem állítottam ilyet h bebeszéled magadnak csak adtam némi támpontot és egyénileg választhatol h meik a valószínűbb neked :D tudod azért mert más idejár szórakozni mert nem megy semmi a gyerekeknek a Minimaxon XD meg te legalább konkrétan leírod h mivan és érdekel stb... ez nem válik károdra mármint a kíváncsiság :D

Értem mit mondassz de ha már béke poraira nyugszanak és nyugodt a lelkük meg nincs semmi dolguk itt akkor nem is nagyon fognak vissza jönni.Am van még egy sztori tegnap miután leírtam a nagymamisat eszembe jutott de nem fárasztok senkit :)

További jókat!

2011. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kérlek írd le. Engem érdekelnek az ilyen dolgok!

Nem akarok szellemet idézni, igazad van ha nincsenek itt és nincs mit mondani számomra akkor azt jelentheti, hogy tényleg békések. Csak tudod annyiban aggaszt, hogy fiatalon (56) éves korukban haltak meg. Nagyapa tavasszal nagymama rá pár hónappal ősszel. Egy pár hónap leforgása alatt ez sok volt. És tényleg csak azt bánom, hogy én nem ismerhettem őket. De valószínűleg mielőtt megszülettem akkor találkoztam velük, mivel többen mondták már, hogy ők küldtek apáéknak. :)

2011. jún. 21. 19:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Én öszintén sajnálom,hogy nem ismerhetted meg a nagyszüleidet :(. Szerencsére nekem még az anyai-apai ágon él mind a 2 :). Sőt én még 2 dédimamámat is ismertem. Az egyik sajnos 6-7 éve halt meg, a másik meg 2-3 éve :(. Csak a dédipapáimat nem ismertem. A családomban majdnem mindenki korán házasodott XD. Pl. a mamám 17 éves korában ment férjez.
2011. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
igen ufok előjöhetnek ha szedsz drogot..
2011. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ki ez a parizer tolvaj XD kutya köze nincs a halál eseteknek meg a lelkekhez tanulj meg olvasni meg értelmezni utána magyarázzál:D szerencsétlen...itt beszélnek halál esetekről te meg egy ilyet benyögsz b+ de megértem így születtél---->tegnap 20:30
2011. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szia,jó dolog az ha ez érdekel téged,mert ha ne adj isten ér egy ilyen dolog,annyira nem ijedsz meg,én mindig is hittem ebben,de úgy igazán sosem,hogy ez velem is megtörténhet.egészen 4 évvel ezelőttig.akkor ismerkedtem meg az ex barátommal,sok időt tölttem náluk,és mesélte hogy történtek ott furcsa dolog,de csak furcsa zajok...majd amikor bekerültem a képbe,egyre több és durvább dolog történt...mire gondolok?egyedül voltam náluk,fenn az emeleten és hallom hogy valaki feljön(ezt abból lehetett tudni,hogy van egy olyan lépcsőfok,ami nem lett leheggesztve az egyik oldalán,tehát ha rálép az ember,az odacsapódik a lépcső szélének és elég hangos),ez ha egyedül voltam szinte rendszeres volt,és senki más nem tudott bejönni,az ott lakók közül pedig egy sem volt otthon.Volt durvább is de azt ide nem fogom leírni,mert nem szeretném látni a butábbnál butább szkeptikusok hozászólásait,mert amig az ember valamit nem tapasztal addig nem is hiszi el igazán...abban a házban azért történnek ilyen dolgok,mert nem ők voltak azon a telken az első lakók,viszont lebontották az előző házat és az alapozásnál előkerült egy eltemetett ló,ami élve került a gödörbe mert álló helyzetben volt a föld alatt,el lehet képzelni mik történhettek még ott...és ami az érdekes,mint már mondtam,akkor durvult el a helyzet amikor mi egy pár lettünk,már szakítottunk,és a volt páromnak kb egy hete van új barátnője,és egészen pontosan kb fél órája hívott fel,hogy az egyik haverja nála van és egy női sikolyt hallottak a laptopból,de ki volt kapcsolva.Én esküdni mernék rá hogy ott van valami...túl sok a furcsa dolog...a véletlen egybeesés,és ezek alapján úgy vélem hogy egy olyan szellem lehet akinek valami gondja volt egy nővel az életében.Tehát,ha te vagy az első lakó és semmi furcsát nem tapasztalsz,nem lesz ott gond,ha a cicád jönne vissza,szerintem már észlelted volna,biztosan szép élete volt és már a lelke is nyugodni tért.de a későbbiekben persze még csapódhat hozzád is szellem aki követ mindenhova.van egy ismerősöm aki ezzel évekig pszichiáterhez járt mert akárhova ment furcsa dolgok történtek,mint mondjuk hogy a ház összes létező elektronikai berendezése egyszerre beindult.tehát lehetséges hogy fogsz találkozni ilyennel,de nem valószínű.és örülök annak hogy legalább van más is aki nem tartja ezt hatalmas butaságnak...
2011. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én természetfeletti életet élek. Nekem minden napom ilyen.
2011. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!