Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki élt át természet feletti...

Ki élt át természet feletti dolgot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 15:40
1 2
 1/12 Tom Benko ***** válasza:
64%
Az összes hippi.
2011. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
nekem volt :D nem is 1
2011. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sághegyi Csaba válasza:
53%

Nekem nem tudom, hogy valódi volt-e, vagy csak teljesen valósnak tűnő hallucináció. Angoltanáromhoz indultam (ennek már 21 éve, akkor voltam 13), és mielőtt a bejárati ajtót elértem volna, egy szőke csaj a szoba ablakából, ahol tanítani szokott a magántanár, azt mondta, hogy ma nem lesz angol. Kétszer is. Ennek megörültem, és hazamentem. Anyámék felhívták a tanárnőt, mert azt hitték, kamuzok. A tanárnő mondta nekik, hogy de bizony van óra, elkezdte már a tanítást. Ezt nem tudtam hova tenni, de nagyon mérges lettem.

A következő alkalom elején mondtam a tanárnőnek, hogy egy szöszi szólt ki az ablakból, hogy elmarad az angolóra. Erre a tanárnő döbbenten nézett. Mondta, hogy nem volt ott semmiféle szőke nő, épp az előző csoport oktatása folyt. Esküszik, hogy nem volt a házban semmilyen szőkeség, és nem szólt ki az ablakon senki. Pedig én láttam ott egy teljesen valódinak tűnő csajt, aki átverte a fejem. Azóta sem tudom, mi volt ez.

2011. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Evele123 ***** válasza:
72%

Ez az élményem több hónappal ezelőtt történt:

Előre szólok: nem alkoholizálok, nem drogozok és nem is dohányozok, semmilyen gyógyszert nem szedek.

Reiki 2 után néhány héttel történt, amikor az előző napi munkától megfájdult a derekam, hogy hajnalban megjelent egy angyal az ágyam mellett és energiát áramoltatott a derekamra. Meleg és hideg áramlatok vonultak végig. Ekkor döbbentem rá, hogy becsukott szemmel "látom" őt. Amikor kinyitottam az igazi szememet, eltűnt az angyal. A derékfájdalmam teljesen elmúlt.

2011. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

"Ekkor döbbentem rá, hogy becsukott szemmel "látom" őt. Amikor kinyitottam az igazi szememet, eltűnt az angyal."


Eh, ezt mi, világi emberek úgy hívjuk: álom.

(De ne áruld el senkinek, titok.)

2011. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
megb*szott a 220.
2011. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én tudok mesélni meg kísértet járta helyet is mondani az országban. ha érdekel.
2011. szept. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tom Benko ***** válasza:
Érdekel hát! El fogok oda menni, hadd röhögjek egy jót.
2011. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem a következő történt már 2-szer is.Aludtam és azt álmodtam(legalább is remélem,hogy csak álmodtam),hogy egy törpe démon szerű lény rá ül a mellkasomra és nem kapok levegőt és nem tudok megmozdulni.Iszonyatos rettegés fog el és elkezdek kiabálni.A párom pedig frászt kapott tőlem,hogy miért kiabálok éjszaka.Sajnos akkor mindig úgy tünt,hogy ez nem álom volt,de reggel elhesegetem ezt a gondolatot.Egyszer láttam egy dokumentum filmet,ahol emlitettek hasonlo eseteket,sőt több kultúra is említést tesz démonszerű lényről aki miközben alszól ráül a mellkasodra.De miért pont én velem történik ez meg?Szerencsére ez több mint egy éve történt,de még néha eszembe jut és frászt kapok tőle.
2011. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tom Benko ***** válasza:
Utolsó: Kellemetlen álom.
2011. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!