Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől lehet, hogy könnyezik a...

Mitől lehet, hogy könnyezik a szemem?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, hiszek a szellemekben, de van valami baj velem. Idéztünk is már, de ez régi dolog. Amikor "szellemes" témárol van szó, a szemem automatikusan könnyezni kezd. Mindegy, hogy előtte vidám voltam. De csak a szellemes témáktól. Lehet valami műltbeli traume.


A választ előre is köszi.


2011. jún. 28. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szellemallergia lehet.
2011. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy most ez hogy van...beszélgetés közben témát váltunk tehát semmmi nincs csak épp beszélünk róla és könnyezik. Nincs külső hatás....ilyen van?
2011. jún. 28. 21:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva:Ha legközelebb szellem kerül szóba, figyeld az érzéseid.Ez valami tudatalatti dolog lehet.Szellem miatt nem könnyezhetsz.Benned van valami érzés, ami ezt kiváltja, csak nem tudatosul.Lehet ez egy reflex is,amolyan"megszokás", egyszer előfordult ilyen, felfigyeltél rá és most már reflexből produkálod, ha szellem kerül szóba.Fura, de lehetséges ilyesmi.
2011. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Régebben olvastam egy ilyen esetet. Csak ott két csaj volt és 12 évesek voltak, (asszem). Az idézés sikeres volt? Ha igen, (TALÁN) rádtapadhatott.
2011. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Ugyanez van velem is. Engem is érdekelnének a válaszok.
2011. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is bekönnyezek, de nem sírok, ha ilyen félelmetes, szellemes műsort látok! 17/l
2011. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi a franc van az emberekkel?! :O Amikor az a régebbi kérdés volt akkor a kérdezön kívül senki sem jelentkezett. Remélem csak allergia...
2011. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 a_maestro_főnök ***** válasza:
Paprika/borsspray .
2011. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az idézés előtt is megvolt már ez a reflex...és egyébként sikerült. Tehát az a durva, hogy nem kell hozzá film, vagy ijesztgetés, csak pusztán ha beszélünk arról, hogy pl kinek milyen szellemes ügyei voltak, vagy h mikor idézünk legközelebb, akkor ez van. A kérdés írása közben is könnyezik a szemem :O :O nem értem :/
2011. jún. 29. 17:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tudat alatti félelem. De azt a szellemet sikerült vissza küldeni? Megrendezve csináltad, vagy csak úgy hip hop? Mijen idézést használtál pontosan?
2011. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!