Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mostmár komolyan durva!...

Ez mostmár komolyan durva! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mostanában (kb. egy hete) arra kelek fel az éjszaka közepén hogy valaki hátulról belenyúl a gatyámba! Most viccen kívül, járt már valaki így?
2011. jún. 30. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
minden éjszaka
2011. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem sértegetni akarlak,de rögtön mindenre azt hiszed hogy szellem,nem minden a szellemek körül forog.És ha azt mondod hogy ez volt a kérdés mert te nem tudod akkor felhívom a figyelmedet hogy milyen kategóriába tetted.Egyszer azt álmodtam hogy valaki fel akar kelteni és úgy is éreztem mintha valami megrángatná a vállamat,de nem gondoltam egyből arra ami valószínű hogy nem is..
2011. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Pedomaci volt.
2011. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pedomaci vagy nem pedomaci, de akkor is nagyon jól tudom hogy mikor vagyok ébren és mikor alszom!
2011. jún. 30. 18:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Keress rá. Nekem is volt ilyen (mármint alvásparalízis).
2011. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 BlackSword ***** válasza:

"nagyon jól tudom hogy mikor vagyok ébren és mikor alszom!"


Ez az ami nem igaz... Amint felébredtél már tudod, hogy álmodtad, de az álom közben nem tudod, hogy álmodsz... Ha csak nem irreális a valóságtól...

2011. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sztem egy parázna szellem...általában nő, a megnevezést most nem tudom hírtelen de ha majd eszembe jut meg írom. Lehetett érzéki csalódás is.
2011. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

hülyeség hogy álom közben nemtudod hogy álmodsz:D

én ha nagyon rosszat álmodok akkor feltudok kelni belőle... nagyon koncentrálnom kell h kitudjam nyitni a szememet de sikerül..

2011. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Sztem egy parázna szellem...általában nő, a megnevezést most nem tudom hírtelen de ha majd eszembe jut meg írom. Lehetett érzéki csalódás is."


Ha jól tudom, ezt hívják succubusnak.

2011. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amikor megint lessz, fotózd körbe magad, nézd meg hogy jóképü, vagy csini, (nemtöl függöen), és ha igen, legközelebb meny bele a játékba. xDxDxD Viccet férre téve szerintem félálomban voltál. Saját tapasztalat.
2011. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!