Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok csak a jó dolgokba...

Az angyalok csak a jó dolgokban segítenek? Milyen angyalmágiát ismersz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 09:28
1 2 3 4
 21/32 skutaigergő ***** válasza:

Kedves kérdező!:)


Bár tudom, hogy elcsépelt szövegnek hangzik, a választ és a módot magadban kell keresni.:)

Mind Bíró Jánosnak, mind Fisznek igaza van, viszont egy angyallal való beszédhez nem szükséges semilyen rituálé, jószerencse, hogy a templom közelében meglásd, vagy álmodj velük. Van egy sokkal egyszerűbb módszer, amit oly kevesen használnak, hogy szinte már feledésbe merül. És e módon nem csak tőlük kérhetsz segítséget, viszont hinne kell abban, akitől kérsz.:)

A hatalmas nagy titok: Higyj és kérj! Higyj teljes szívedből abban akitől kérsz, és mond el párszor a kérdésedet, a számodra legtetszetősebben megfogalmazva! Ne félj, nem fog más közbe avatkozni, ha eléggé hiszel.:)


Megjegyezném, amit nem nagyon szoktak figyelembe venni, hogy angyalt idézni, bármilyen furcsa, nem igazán lehet. Se jót, se rosszat. Az ok amiért megjelennek a rosszak oly gyakran, akár jónak álcázva, hogy felbőszíti őket, hogy az emberek elvárják, hogy jöjjenek. A jó angyalok pedig csak akkor jönnek, ha valami okuk van rá. Nem leszolni akarom egyik angyal típust sem, mindkettőt ismerem (mindegyiket eléggé közelről), csak azt akartam mondani, hogy bennük is vannak emberi érzelmek (lsd.: Lucifer).

Ha kedved támad utánnajárni a dolgoknak, akkor kérlek, hogy ne, vagy ne csak a Bibliát olvasd hozzá. Hogy miért? Mert olyanok kanonizálták és írták (át) évezredeken keresztül, akik gyűlölik istent. Még a vatikánban is lefelé lógó keresztek vannak nagyon sok helyen.

Kicsit hosszúra nyúlt, de tömören ennyit szerettem volna mondani:D


Ui.: Bíró János! Fisz nem biztos, hogy azért nem válalja itt a történet leírását, mert "Fisz a sátán küldötje". Azért se biztos, hogy vállalná, mert nem akar beletaposni olyan emberek lelkivilágába, akik hisznek bennük úgy, mint az egyik "legfőbb jók". Vagy lehet, hogy túl megrázó lenne vagy egyszerűen szégyenli ami történt, vagy akármi más. Amúgy örülök, hogy senkinek nem lett baja a baleset miatt, nagyon szép példa volt erre, én is tudok hasonlót mind jó, mind rossz oldalról.:)


Fisz! Akkor ne az angyaloknál próbálkozz:) Ha érdekel, hogy kinél, írj e-mailt és megírom. Nem azért, mert a Sátán által küldött személy vagyok, hanem mert nem akarom, hogy meglincseljenek és pogányság vádjával mágján elégessenek.:) Holott tisztább keresztényi hitet ismerek, mint Ők.:)

2011. júl. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Skutaigergő köszönöm az ajánlatot de már évek óta jól megvagyok a Démonokkal a neopogány Spirituális Sátánizmusban és tökéletesen boldog vagyok.:) Eszembe nem jutna angyalokkal foglalkozni, akkor foglalkozom velük ha megtámadnak.
2011. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
En szoktam hozzájuk imádkozni, a "hogyan dolgozzunk angyalokkal" c. konyv alapján. Nekem tobbsegeben segitenek.Es nagyon fontos, hogy tobbszor mondd el a keresed, es koszond meg, ha valamit kaptál.
2011. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Segítettek. Hihetetlen. Vagyis számomra nem hihetetlen, de segítettek. Meg is köszöntem Nekik. És eléggé komoly dologról volt szó. (Házasság)... na mindegy.. a lényeg hogy nincs gond.
2011. júl. 10. 22:37
 25/32 skutaigergő ***** válasza:

Fisz! Örülök, hogy te így elvagy velük és vele, de én még mindig a "karmaik" nyomát örzöm. Engem nem igazán szeretnek, érthető okokból. Én se szeretném azt, aki kicsinál...


Kérdező: Örülök, hogy sikerült:D Én akkor megköszönöm az az Ég királynőjének (sok más neve is van, de én így hívom őt), amikor arra kér, hogy hagyjam abba, mert teljesíti.:)

2011. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Utolsó, hacsak nem sértettél meg egy Démont akkor nem Démoni nyomokat viselsz, és a Démonoknak nincsen karmuk.:)
2011. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 skutaigergő ***** válasza:

Igazad van Fisz, Gleon angyal:) Neki vannak karmai és hülye fogai is... Amúgy meg elég nekik (démonoknak is) a puszta létem sértésnek;) Nem igazán vagyok szent vérű, ha érted mire gondolok:)

Amúgy, 5 erős démon és egy erős angyal vadászik rám előszeretettel (mostmár csak 3 démon, bocsi), meg egy kicsit erősebb. De így jár az, aki két lábbal, nem igaz?:D

Tegnap láttam egy róka szellemét. Nem kell taglalnom mit jelent, ugye? 14 alakváltó volt a következménye;) ÉS NEM CSINÁLTAM SEMMIT. Max csak azt, hogy élek még:)

2011. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Úgy látom te már kezdesz átmenni fantasyba.:D De a szomorú igazság az hogy szerintem igazat mondasz, az angyalok játéka az hogy a bolondját járatják az emberrel, mivel túlságosan nagy rajtad az agymosás szerintem nem tudok segíteni neked, de azért megpróbálom ha megengeded. Ezt az írást olvasd el, saját magad érdekében:


[link]

2011. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 skutaigergő ***** válasza:

Elolvastam a kedvedért Fisz.:)

Lehet, hogy neked Fantasynak tűnik, nekem a mindennapi életem. Hidd el, nem írtam volna le ide, ha nem így lenne. Azon kedves fórumozók közé tartozom, akik gyűlölnek hazudni, akár egy kicsit is.

Agymosásról annyit, hogy nem vagyok oda az egyházért. Tisztába vagyok vele, hogy mit tettek vele, kik irányítják és azt, hogy mit csinál jelenleg is. (Elnézést a hívőktől, nem akartam őket megsérteni.)

Ami információm van, azt olyanoktól kapom, akiknek nem áll érdekükben. (Igen, 2 kivétel van, mert 2-en emberek. Az egyiküknek pokollá teszi az életét az érzékelése, a másikuk pedig roppant jó szűrőkkel és kapcsolatokkal rendelkezik, így az övéket is megszoktam hallgatni.)

Amúgy igazából nem értem, hogy most mire mondtad a Fantasyt. Sötét angyalokat te is ismerhetsz, minden élőlénynek van szelleme (csak az állatoké általában nagyon... csúnya) és alakváltók is vannak.

Mivel a démonok világában otthon vagy, tudnod kell azt is, hogy vannak erősebb démonok is, akik képesek valamiféle alakot is felvenni. Két napot töltöttem mamáméknál egy igen szép "tanyaszerűségen". A közelben csak sszántóföldek, erdők és erdősávok. Az életem nagy részét itt töltöttem le, szerettem kirándulgatni, lábnyomokat nézni, de ne mkell nagy szakértőnek lenni ahhoz, hogy lásd, az nem természetes, ha EGY állat lábnyoma pár lépésenként megváltozik. És azt is furcsálhatod, hogy amerről jöttél kétszer van ott a lábnyomod, és te teszed le a harmadikat.

Utószónak pedig: Az erdő azon részén nem járnak varjak és nem is véletlenül. Mégis volt.

2011. júl. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Offthewall válasza:
Istenem ès ilyen racionális gondolkodásra keptelen ezoterista alakoknak szavazati joga van.... NINCSENEK angyalok, démonok sőt az ajándékot sem a Mikulás meg jezuska hozza!!! Lehet lepontoznu de ez nem a középkor
2011. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!