Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Természetgyógyászról vélemények?

Természetgyógyászról vélemények?

Figyelt kérdés
Voltam egyszer egy ilyennék és mindenféle hülyeséget csinált,nyomkodott meg beszélgetett a semmivel már azthittem elkezd sámánkodni is és végigröhögtem az egészet. Valaki hisz benne,segített?
2011. júl. 3. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van alapja, csak itt nagy mellé a körítés és a számla.

Amúgy, ha a helyén kezelik, használható..

2011. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy vannak gyenge orvosok, úgy vannak kontárkodó t-gyógyászok is. Mindkettőt meg kell tudni válogatni.
2011. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát jah de szerintem annyira vicces,hogy olyanokat hoz ki amik nem is igazak: pl azt mondta nekem kisebbségi komplexusom van meg hogy nem szeretnek az osztálytársaim stb...

És mikor elmondtam,hogy egyedüli gyerek vagyok,rengeteg barátom van és szeretnek akkor azt mondta,hogy nem vállalom fel magam :S

2011. júl. 3. 15:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség, egy csomó pénzt elkérnek. Kapóra jön, hogy az emberek hisznek az ilyesmiben és ezt használják ki. Meg amúgy nem is veszélytelen. Nekem is volt ilyennél ismerősöm és ő is vicces dolgokról számolt be, és nem lett tőle jobban.
2011. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én se lettem tőle jobban de anya szerint meg hinni kell benne és akkor segít. :S
2011. júl. 3. 16:06
 6/11 Jaewy ***** válasza:

A Természetgyógyászok valójában nem teljesen egészek. (De azért ismerek 1-2-őt aki érti a dolgát) Visszatérve a kezelés nagy részét megjátsszák, sokan nem is értenek hozzá. És ez így van a többséggel. Hozzám is fordultak már páran, hogy jártak "xy" neves Természetgyógyásznál aki azt állította hogy leszedett az illetőről egy negatív szellemet-vagy energiát, de a panaszok nem múltak még sem. Lám, nem csoda...Az illetőről nekem kellet végül eltávolítanom, mert a kedves Természetgyógyász "bácsi" semmit nem csinált csak elkérte az illetőtől a kemény 8ezer forintot, állítva hogy sikerrel járt.

Ha jól tudom Pesten rendes, órabérben dolgoznak és hát néha direkt elhúzzák a kezelést mindenféle lényegtelenséggel, hogy többet fizessen az illető. Máshol külön kell fizetned a vizsgálatért és külön a kezelésért egy előre megbeszélt összeget. Van viszont ahol korrekt, kitáblázott árak alapján kell fizetni (Na ez viszont ritka) Szerintem nem rossz dolog hogy "vannak"-mivel elég modernek és vannak közöttük olyanok akik értik a dolgukat, de nagy részben csak pénzkidobás.

Hiába hiszi azt sok ember hogy ez ugyebár hiteles meg minden... más eljárások, más elvek (sokkal emberibb-modernebb, talán így nevezném) előbb utóbb úgy is egy pap-hoz vagy Ezotériával foglalkozó személyhez kerülnek az illetők.


Üdv. Jaewy

2011. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 3. 17:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy ők talán el is hiszik, hogy tudnak segíteni. A módszereik azonban egyáltalán nem biztosak. Valahonnan hallotta őket, valami önjelölt oktató képzésén vett részt és ennyi. Hogy amit csinál az működik-e senki sem tudja, mert nem vizsgálták meg rendesen. A probléma akkor nagyobb, ha csak a pénz motiválja
2011. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én egyszer voltam egynél, összeállított egy teljesen személyre szabott új étrendet nekem, és vagy elhsized, vagy nem, jobban lettem tőle, pedig én is ugyanúgy álltam hozzá mint te
2011. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És szerinted egy dietetikus nem tudná összeállítani ugyanezt?
2011. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!