Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a természet fölötti...

Hisztek a természet fölötti lényekben?

Figyelt kérdés

Számomra mindig érdekesek voltak az olyan fogyatékos emberek akik ilyen jóslásokra pazarolják a pénzüket.

Most komolyan hiszitek hogy léteznek vérszívó lények és lebegő életelen kisértő szellemek?Meg kivánság teljesítő dzsinek....(Sorolhatnám)

Multkor ment a tvében tvén keresztüli jóslás azon olyan jót lehet röhögni jobb mint a vígjáték filmek.

Ha te hiszel ezekben mire alapozod hitedet?????

Ja és persze a zöld lények az űrben.......?


2011. júl. 9. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem hiszek, nem a középkorban élünk.
2011. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
tv s jóslás kamu.azok b@lf@szok.én meg mondom így a jövőt pedig nem is vagyok jós.szellemek:vannak bizonyíték kel?minek nem lehet bizonyítani aki nem hiszi az csak akkor hiszi ha tapasztalja valahogy.dzsin:talán van.kitudja.vérszívok vannak.
2011. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én csak annyit mondo kmindenre van logikus magyarázat még ha az nem is fedi fel magát egy hamar
2011. júl. 9. 20:51
 4/16 anonim válasza:
Hiszek bennuk,de még tapasztalatom nem volt de hiszek 100%-san!!!
2011. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A leghülyébb ember is ki tudja következtetni a közeljövőt a tényekből. Pl.: ha az évben ideálisan esett az eső, akkor jó lesz a termés. Jósok is ezt csinálják.

-Milyen a kapcsolatod a pároddal?

-Sz@r.

-Akkor szakítani fogtok.

Szellemek akár még létezhetnek is, de nem hinném, hogy az a fő céljuk hogy minket ijesztgessenek, kísértsenek stb. Dzsin az f@szság. Űrlények is létezhetnek, mert ha a mai tudománynak igaza van, akkor az űr végtelen, tehát végtelen számú bolygó létezhet, tehát végtelen számú föld alapú bolygó is. Ha egy föld alapú bolygón is kialakul(t) az élet, akkor már nem vagyunk "egyedül". Bár ezt sem értem minek kell kutatni, itt vagyunk egymásnak, ezt kéne kihasználni, és nem lenne semmiféle probléma. Na megkaptátok a véleményem és az okoskodásom.

2011. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 emolány ***** válasza:
Lehet hogy hülye vagyok. De én hiszek én a vámpírokban is hiszek.
2011. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

......

előszőr néz utána aztán okoskodjál :)

tudod én ismerek személyesen olyan embert +meghalottam is aki idézet szellemet . am mind1 nem is kéne erről beszélnem ...

mert veszélyes kiprobálni!talán ezért nem beszélnek sokan erről hogy megóvjanak sok embert a butaságuktól.


am én ezós vagyok és ugy fogom fel hogy lehet :) megadom az esélyét mindenek.

am és babonák nem nagyon érdekel.

a jóslás meg... halottam olyat is hogy nagyon bölcs ember tud jósolni :) végülis ez logikus :)

az ezo tv meg hülyeség :D aki tényleg tud valamit az inkább szinte csöndben marad mert nagyon nyomják el.

+életfilozofia is asszem.


a jóslásról :D

szerintem meglehet változtatni mert sok variáció van :)

pl.: az josolják autóbalesetben megfogsz halni tudni kéne melyik nap és akkor nem ülni autóba.


am bocs csak nem hagyot nyugodni hogy fogyatékozol olyan témát amiről semmit se tudsz.

2011. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

21:32


Írj privátot, légy oly szíves, mert én nem tudok neked. Ez itt nem a vita helye. :)

2011. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
igen, hiszek anyádban, sok hitet táplálok beléje. Mire alapozom? Ezt tőle kérdezd.
2011. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A szellemekhez egy kérdés: Ha annyi ember lát szellemet és pár szerencsétlen idióta is meg tudja idézni őket, vajon miért nem idézett még senki egyet sem laboratóriumi körülmények között, tudósok által dokumentálva? Ha tudtok bármiféle bizonyítékot felmutatni, ami túlmutat azon, hogy a szomszéd egy barátnőjének a távoli rokonának az ismerőse látta, akkor mi is elhisszük a szellemek létezését. Amíg nem, addig kamu marad a sok beszámoló.



Persze felmerülhet a dolog, hogy miért fáj nekem, hogy mások miben hisznek. Mindössze azért mert ezzel a sok ezós, szellemes, jósos baromsággal normálisan gondolkodó gyerekeket(!!!) etetnek be jónéhányan, akik fiatal koruk miatt fogékonyabbak az efféle mesékre, ezáltal nem létező dolgoktól fognak rettegni.

2011. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!