Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házban?

Szellem van a házban?

Figyelt kérdés
Akik előttünk laktak itt (öreg házaspár) Meghalt az öreg bácsi. Ebben a házban. Mostanában fura dolgok történtek velem. Magától bekapcsolt a hifim. Magától Bekapcsolt többször is a tv és azután kikapcsolt. Mikor nem volt itthon senki vagy legalábbis a házban(csak én) akkor a függönyöm magától leesett 3szor is. És mintha érezném a jelenlétét. Fura zajok, kopogások tárgyak leesése. Tegnap éjjel éreztem hintha vki megfogná a hamlokom. Ááá már nagyon félek. szkeptikusok is írhatnak de bántó megjegyzést nem kérek. Köszi előlre is a válaszokat!
2011. júl. 11. 20:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem locsolj körbe a lakást szenteltvízzel és dobj bele egy égö gyufát. Ezzel jelzed neki, hogy el kell mennie innen.


Ja és ha nincs szenteltvizet, akkor használhatsz benzint ;)

2011. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ha-ha vicces vagy...Olyan ötlet esetleg amivel nem gyújtom fel a lakást? :D
2011. júl. 11. 20:36
 3/29 anonim ***** válasza:
41%

Ha ez igaz lenne,akkor durva lenne:)

Vidizd le ...:DD

2011. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De ez igaz!
2011. júl. 11. 20:38
 5/29 KiaraMira válasza:
77%
Szellemek léteznek! Sok gyerek látja is őket kicsi korban! Unokaöcsém 5 éves és még mindig kapcsolatban van velük! Érdekes, hogy évek óta ugyanazt az egyet látja csak. másik ismerősöm 13éves és ő is látja még mindig, ráadásul ugyanazt akit az öcsém!! Én hiszek bennük, annak ellenére, hogy én sosem láttam.
2011. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Valentintól kérhetsz tanácsot telefonon is, itt találsz rá:

[link]

2011. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 pelgrim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy az öreg bácsi öntudata (lelke) még tudatlan afelől, hogy elhunyt; nem tudja mi történt vele, még nem vette tudomásul, hogy élete a testben véget ért. Némely elhunytak, akik a halált nem élték át tudatosan, képesek ilyen dolgokra, mert nem tudják belátni, hogy életük az anyagi világban véget ért. Egy hasonló dolog történt, nem velem, de közel hozzám. Apám idős korában évekig lakott egyedül a szülői házban. Esténként TV-t nézett vagy festegetett. Egy este zárt ajtókon keresztül bejött hozzá egyik falubeli és szótlanul előtte állt, akit én is személyesen jól ismertem. Másnap reggel hallotta a szomszédoktól, hogy késői látogatója előző este meghalt. Az időpontot egyeztetve kiderült, hogy az akkor történt mikor látogatója nála megjelent.


Az ilyen dolgoktól szerintem nem kell félni, az öreg bácsi, ha életében nem ártottak neked, halála után még inkább nem fog bántalmazni, de te segíthetsz rajta azzal, hogy tudtára adod, hogy élete az anyagi világban véglegesen megszűnt.


Természetes dolog, hogy félsz az ilyen jelenségektől, hiszen nem tudhatod, hogy hogyan működik. Ezt a félelmet azonban le kell győzni. A legegyszerűbb, ha elfogadod 'igenis, félek', de ne menekülj a félelmed elől, mert akkor nem szabadulsz meg tőle, annál inkább tovább fog üldözni, gyötörni. Ahelyett hogy menekülnél félelmed elől – mert csak a te félelmed olyan iszonyú nem az ami történik – szólítsd fel 'látogatódat' hogy mutatkozzon be és mond el neki, hogy távozzon békében, hiszen élete véget ért.


Lehet, sőt több mint valószínű, hogy nem történik semmi látványos vagy említésre méltó dolog, de a te magabiztos fellépésed hatására megszűnnek a jelenségek.

2011. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
a tv-nél lehet valami más elektromos eszköz lehet walkie-talkie, vagy telefon, bezavarhat, szerintem ez működhet a hifinél is, de ez nem jelenti azt, hogy biztos nincs szellem a házban, ez csak egy lehetőség. Lehet hogy beképzeled, hogy ott vana szellem, lehet hoyg tényleg ottvan, én is azt hittem szellem van nálunk, utána rájöttem, hoyg csak beképzelem magamnak (ettől még hiszek a szellemekben). Ha viszont ott halt meg a bácsi, akkor valószínű hogy szellem. lengyel pálcát próbáld, vegyél föl hangfelvevővel, kamerával dolgokat, hátha találsz rajta valamit. Hívj szakembert, mert az a legbiztosabb.
2011. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
67%
szia, nálunk is hasonló dolgok vannak, már kb 2 éve, először én is nagyon féltem meg minden, de már megszoktam.
2011. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk is hasonló dolgok történnek. 1-2 éve a szobaajtóm kezdett el magától ki-be nyitódni, anyuval voltunk ketten a szobában. De ennél több nem történt. Direkt utána néztem, hogy esetleg huzat vagy valami hasonló dolog miatt, de minden más csukva volt a házban. :)

Egyébként itt mindig történik valami, ugyanúgy bekapcsol, recseg vagy amiket te is felsoroltál. Már úgymond hozzászoktunk.

2011. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!