Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házban?

Szellem van a házban?

Figyelt kérdés

Ma a kutyám a reggel a konyha feléugatot meg morgot.Volt,hogy reszketet is.Oda mentem,de nem volt ott semmi.Először azt hittem,hogy csak a macska jött be a teraszról.Később a lépcsőrről hallotam recsegést /akkor szokott recsegni,ha valaki le vagy fel megy rajta/

Utána néztem a gyakorin és olvastam,hogy mással is volt már ilyen meg ű,hogy állitólag félnek a macskáktól(?),mindegy gyorsan beengedtem a macskát,utána semmi szokatlan nem történt.Délután a kutya megint ugatott az előszobában az asztal alá.Most meg kb. 15 perce leültem a gép elé és az éjjeli lápma elkezdett pislákolni,de be se volt kapcsolva :S


2011. júl. 18. 19:59
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
az ű helyet hogy lenne,bocsánat
2011. júl. 18. 20:00
 2/29 A kérdező kommentje:

anyum meg mondta,hogy valamelyik este kijött a wcre és látott egy sötétruhás alakot meg egyszer látta a szobába is

most mi legyen? nagyon be vagyok parázva :S

2011. júl. 18. 20:09
 3/29 anonim ***** válasza:
Azonnal szakértö. Ez nem játék. Ha a kutya morog, valószínüleg egy rosszindulatú entitással van dolgotok.
2011. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Az első lehet hogy egér volt, vagy szú a fában, a 2. hogy lehet h a muterod csak álmos volt és kómásan lát sok mindent az ember:) A lámpára is lehet többféle magyarázat. Valami hiba az áramkörben vagy valami, nekem is volt már hogy bekapcsolt magától a számítógépem mégse csináltam össze magam hanem teljesen nyugodt maradtam:D mindenre van magyarázat:) szóval nyugi:)
2011. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ne nézzetek annyi filmet,sőt,tv-t se nézzetek,és minden probléma megoldódik.
2011. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ja, és a macska nem tartja távol öket. A kutyától, (nagyobtól), az újoncok néha megijednek.
2011. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
cipőkanál...
2011. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

:)) jobb,mint a humor kategória de tényleg

köszi aki adott normális választ

oké,lehet,hogy anyum kómás volt olyankor sok mindent lát az ember,de mi van ha tényleg van valami a házban?

amúgy tényleg nem kéne több filmet nézni,a paranormaltól fosok :))

2011. júl. 18. 20:20
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Küldj rá két pokemont ha szívózik:D
2011. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

amúgy nem olyan rég anyummal tévéztünk a nappaliba este fel volt kapcsolva a lámpa és láttunk egy árnyékot elsuhanni,nem állat volt meg akkor a kutyánk se volt még

én azóta nagyon be vagyok szarva :))

2011. júl. 18. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!