Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek? Szerintem nagyon is...

Botond01122 kérdése:

Léteznek? Szerintem nagyon is (további lent)

Figyelt kérdés

Hát nem is tudom hogy beszéljek-e róla tisztán emlékszem 6 éves voltam magamban voltam otthon és minden ajtó ablak bevolt zárva jó kis tévézésnek indult de mikor a szobámba mentem volt erőteljes mély hangú röhögés hallatszott mögülem

látom hogy mint a elhunyt mamámra hasonlító árnyék lenne mögöttem gyorsan befutottam a szobámba aludni.Tiszta igazság.


2011. júl. 13. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Bitang egy idegrendszered lehetett már 6 évesen. Mély hörgést hallasz, majd mamád szellemet, erre elmész aludni?! Hát barátom, elismerésem...
2011. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az idegrendszerem teljesen egészséges.és mielőtt valaki írná nem képzeltem be.
2011. júl. 13. 23:48
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha én most, 18 évesen hallanék hörgést és látnék rokon szellemet, kizárt dolog, hogy szép nyugodtan elmennék aludni.

Tuti nem képzelted?

2011. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jól emlékszem annyira megijedtem hogy azt kívántam bárcsak vége lenne a napnak ezért elmentem aludni ajtómat meg becsuktam.
2011. júl. 13. 23:57
 5/20 A kérdező kommentje:
De erről soha nem beszéltem senkinek,
2011. júl. 13. 23:58
 6/20 anonim ***** válasza:
miért előzők ti mit csinálnátok, mit TUDNÁTOK csinálni?
2011. júl. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
76%
én is kicsinek láttam/hallottam valamit, már nem emlékszem de akkor én is elaludtam. befeküdtem az ágyba és jóóóól betakaróztam. :D
2011. júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A kérdezö még csak 6 éves volt. Azt se tudta mit csináljon kínnyában szerencsétlen. Mond, az a röhögés milyen volt? Olyan gonosz, vagy inkább vicces? Miben halt meg a nagymamád?
2011. júl. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Szia! Ilyen velem 2-szer is volt. Egyszer hat évesen, egyszer meg 11 évesen. Ez egy gonosz lélek(szellem). Ha ettől megrémülsz, elfutsz, akkor ő energiát nyer tőled. Majdnem minden gyerek találkozik életében ilyennel, de vagy nem emlékszik vagy nem akar rá emlékezni, és úgy tesz később, mintha nem is történt volna meg.
2011. júl. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
mondjuk ez után én sem mertem elaludni :\ . Én sikítottam és utána honapokig nem mertem ott lenni egyedül.
2011. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!