Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehettek ezek? :/

Mik lehettek ezek? :/

Figyelt kérdés

este nem tudtam elaludni,pedig máskor mindig eltudok!

az éjszaka közepén 3 árnyékot láttam! aztán mikor becsuktam a szemem aztán kinyitottam akkor már nem voltak ott!

később kb:3:40 körül hallottam egy rémisztő hangot!

nagyon féltem! azóta is indig alig tudok elaludni!

sokszor nem is alszom!és ezt nem kitaláltam és nem is képzelődtem!köszi előre is az értelmes válaszokat!


2011. júl. 14. 09:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%

Minden bizonnyal egy mumus volt.


A mumus gyerekeket ijesztgető láthatatlan lény. Legtöbbször a sötétséggel hozzák összefüggésbe, de magáról az alakjáról nincs leírás. Bizonyos feltevések szerint azért nincs róla sehol alaki leírás mert mindenki számára saját félelmeinek megtestesítője. Rosszindulatú szellemlény.

2011. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
harry potterből vetted a mumust? am köszi a választ!
2011. júl. 14. 10:32
 3/29 anonim ***** válasza:
Milyen volt az a rémisztő hang? Egyébként szellemek vagy árnyékemberek lehettek! De ez csak az én véleményem!
2011. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
hát egyszer ilyen gonosz nevetést hallottam és később pedig ilyen nem tudom! nem lehet elmagyarázni milyen hang ! mert nem huuuuu hanem nem tudom!
2011. júl. 14. 13:39
 5/29 anonim ***** válasza:

Az éjszaka a legkülönösebb napszak.Az legtöbb élőlény,ahogyan az ember is ilyenkor alszik.Ha valamiért nem tudsz aludni,akkor eleve fáradt aggyal vagy ébren.Ha álmos vagy,homályosan látsz.Ez az éjjeli sötétben furcsa dolgokra képes!:)

A furcsa hang amit hallottál,szintén az agyad műve.Félálomban én beszédet szoktam hallani,pedig egyedül vagyok.Talán egy napközben hallott hangot idéz fel az agyad ismét.Ezek tulajdonképpen fáradtság okozta hallucinációk.A sok horrorfilm és rémtörtének pedig csak rásegítenek a félelemre.

Hallgasd végig ezt a számot,és ha félsz csak kezd el magadban énekelni.:)


http://www.youtube.com/watch?v=iytKLouTRpE

2011. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ahogy az elözö mondta. Plussz ha a szobádban bekapcsolva hagytál egy elektromos szerkezetet, vagy a szobádnál a falban van egy elektromos vezeték csomópont, akkor azok elektromágneses teret generálhatnak, ami erösebb mértékben halucinációt is okozhat. De a biztonság kedvéért fotózd körbe a házat, és csinálj hangfelvételeket.
2011. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
szerintem aki 3:40-ig nem alszik az sok mindent hall és lát...
2011. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
wow am árnyáka nem csak a szörnyeknek van, lehet h elment az ablakod előtt egy auto és a lámpája bevilágitott az ablakodon, rávilágithatott vmi tárgyra és ott az árnyék :P
2011. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
hát nem tudom! lehet hogy csak hangok! de nem hiszem!és emeletesházban lakom a 4.-en és nem nézek horror filmeket és videokat!
2011. júl. 14. 20:16
 10/29 anonim válasza:
Szia!Én hiszek neked,egyik éjjel a párom felébresztett és nagyon meg volt ijedve,hozzáteszem ő nem hisz ilyesmikben és közölte velem,h az előbb egy sötét alak állt az ágyunk mellett,majd kis idő múlva felszállt és eltűnt a plafonba.Aon az éjjelen nem aludtunk SEMMIT!És a rá következő éjjeleken is nagyon féltünk,de azóta semmi hál isten..
2011. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!