Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az az Azazel és mi az ő...

Ki az az Azazel és mi az ő története?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 19:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
56%
ő a sárga szemű démon az Odaátban :O
2011. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Engem a mitológia szerinti Azazel érdekel, aki a lázadó, bukott angyalok vezetője volt.
2011. júl. 18. 20:10
 3/45 anonim ***** válasza:
78%

ezt egy előző kérdésre írta valaki:



Azazel a Pokol egyik koronázott hercege, és személy szerint számomra Ő különösen fontos.


Az igazi Sátánizmus több ezer évvel előzi meg a zsidó/keresztény vallás létrejöttét. Sátán/Lucifer személye megegyezik a sumer földistennel Enkivel. Enki az emberiség Igazi és eredeti istene, de vannak ellenséges istenek is akik nagyon pozitívan mutatkoznak meg, magukat angyaloknak nevezve. A Démon szó eredetileg a görög mitológiában az emberek és istenek között álló szellemet jelent és nincs semmi negatív vonzata, csak a keresztények használják számukra negatív jelentéssel.

Az istenek az embert eredetileg egy rabszolga fajnak “teremtették”, de szerencsénkre Sátán Atyánk ráébredt a szabad akarat fontosságára és az istenek 1/3-át maga mellé állítva fellázadt az ellenséges istenek ellen. Sajnos végül a Démonok elvesztették a háborút a hatalmas túlerővel szemben, és az ellenség megkötötte Őket. A zsidó/keresztény vallás létezésének egyetlen oka hogy elnyomja az ősi eredeti vallásainkat és távol tartsa az embereket Enkitől.


A keresztény egyház megrögzötten pusztította el azokat a dokumentumokat amik az előző állításom igazolnák, és üldözték, megkínozták és megölték Sátán követőit kik az igaz tudást hordozták. Nem csak a boszorkányokat, boszorkánymestereket hanem a druidákat és a tudás egyéb hordozóit is könyörtelenül, embertelen módon lemészárolták (lásd “szent” inkvizíció). Az igazi Sátánizmus az ősi pogány vallásainkon alapul, nem mutatunk be sem emberi sem állati véráldozatot Sátánnak, Sátán számára az állatok és gyermekek szentek a tisztaságuk végett. A divatsátánisták akik alapján a média és a nagyközönség megítél minket és Sátánt nem más mint antikereszténység nem Sátánizmus. A LaVey féle “sátánizmusnak” még csak köze sincs a Sátánizmushoz, az csupán ateizmus. A kereszténység célja az emberi személyiség eltörlése, ha figyelmesen olvassuk a bibliát láthatjuk az igazi tartalmát.

“Legyenek eggyé, mint ahogy te Atyám egy vagy velem és én veled, s ők is legyenek egyek velünk…” – Jézus (János 17:21)

2011. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
77%
Másodikat biztos az az Fisz gyerek írta. Ráismerek a szava járására.
2011. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
47%
És ezer arca is van.
2011. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
58%
Fisz 55% ban ad hasznos válaszokat :D, nem 85%-ban. És ki írja a nevét is.
2011. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
65%
amúgy tényleg Fisz írta a másodikat :D
2011. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

a Poko megkoronázott hercege. De mi történt vele? ezt a kérdést láttam, meg a rá adott választ is, csak sajnos a googleba is amikor beirtam, vmi játékot hozott ki, meg filmeket, és egykét elejetett mondatot. Enoch könyvét emlegetik, de abbol is csak részletet találtam.

Engem az érdekelne, hogy mi történt vele, miután fellázadtak az angyalok

2011. júl. 18. 20:35
 9/45 anonim ***** válasza:
70%
Hmm, vajon miért is van 55%-ban megbízható arányom? Mert a keresztények lepontoznak, az is csoda hogy van annyi józan és szabad gondolkodású ember hogy 50% felett tud tartani. Mi történt vele? Jelenleg Ő a Pokol Seregeinek zászlóvivője és Sátán Atyám egyik legmegbízhatóbb követője.
2011. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
81%
Hidd el az ateisták is lepontoznak
2011. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!