Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Eldőlt éjszaka a falhoz...

Eldőlt éjszaka a falhoz támasztott tükröm. Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Éjszaka egy nagy csattanásra ébredtem fel. Nagyon megijedtem, de a kíváncsiságom nagyobb volt a félelmemnél. Felálltam, felkapcsoltam a villanyt, és láttam, hogy a tükröm, amit még nem szereltünk fel a falra, eldőlt. neki volt támasztva a falamnak, és ugye a tükör allja távolabb volt a faltól, mint a teteje. és nem kicsúszott az allja, mert a tükrös fele volt a föld felé. Nem tudom mi lehetett ez, és miért, de ha én el akarnám dönteni a tükrömet, akkor a tetejét kéne "meglöknöm" ahhoz, hogy az úgy kerüljön a földre, hogy a tükrös felét ne lássam. Érdekes, a mai napig nem tudom mi lehetett ez.Azt kihagytam, mielőtt bárki azt mondaná; NEM RÚGTAM FEL. még esélyem se lehetett volna rá, hiszen az ágyam távolabb volt a tükörtől.
2011. júl. 19. 13:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Esetleg nem volt a szobában huzat? Nincs cicád?
2011. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
ablak ajtó be volt csukva, macska meg csak kint.:)
2011. júl. 19. 13:41
 3/30 anonim ***** válasza:
2011. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
szerintem a vicc most nem idevaló!
2011. júl. 19. 14:10
 5/30 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, és megkérdezhetem hogy te milyen okból következtetsz szellemre? Vagy csak te is azt szeretnéd kideríteni hogy az volt-e? :-) Nem tudom mi lehetett, de sok olyanról lehet hallani hogy a szellem világ átjárója a tükör, én ebben sosem hittem, lehet hogyha egy szellem csak nem tetszett neki a tükör, lehet rossz helyen van
2011. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Djarum válasza:

Idéztél már valaha szellemet?

Van kapcsolatod ilyesmivel?

Figyelj arra a tüköre nagyon, mert a tükrök nem szoktak csak úgy maguktól elborulni.

Volt valami vitád valakivel, akivel jóban vagy?

Csináltál valami rosszat?

2011. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

15:17 !

egy szóval nem mondtam hogy szellem lehetett, de igen, gondoltam rá, csak nem mertem eddig kijelenteni. Egyik hozzá értő ismerősöm azt mondta hogy az univerzum-kapu nyílt.


Kedves Djarum !

igen, sajnos, idéztem már szellemet, de még kisebb voltam, 5-6 évvel ezelőtt volt. de semmi komolyabb következménye nem volt.Nincs kapcsolatom velük, de nem is szeretném hogy legyen. Igen, vitám gyakran van, de mostanában leginkább édesapámmal. Megromlott a viszonyunk. Semmi rosszat nem csináltam :D

2011. júl. 19. 15:51
 8/30 anonim ***** válasza:
"igen, sajnos, idéztem már szellemet, de még kisebb voltam, 5-6 évvel ezelőtt volt. de semmi komolyabb következménye nem volt." Azt kétlem. Ha sikerült, de nem küldted vissza, itt maradt.
2011. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
az az érdekes, nem tudom itt ki mennyire hisz nekem... 4 évvel ezelőtt volt nálunk egy táltos, aki segített nekünk elűzni a szellemet.. minden előzmény nélkül megmondta hogy az az ember aki apáék ágyán ült, mikor született, és kiderült hogy apa nagymamája...szóval szellem nem lehet nálunk.. ahogy említettem már, egy hozzáértő ember aztmondta hogy univerzum-kapu nyílt.
2011. júl. 19. 19:43
 10/30 anonim ***** válasza:
Biztos felé fordultál álmodba.
2011. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!