Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a fene lehet az oka? Mi...

Mi a fene lehet az oka? Mi lehet ez? Így próbál üzenni?

Figyelt kérdés

Haverom folyamatosan azt állítja, ha leül a géphez, játszani vagy mit tudom, én..akkor egy áralakot lát mindig a háta mögött....de amikor a háta mögé néz semmi sincsen..! És ez nem képzelődés...mert én is láttam..a barátnője is, az apja is, és a húga is.....szóval...! DE az érdekes, hogy egy bizonyos zeneszám lejátszása közbe meg-meg jeleni az árny...sőt egyszer éppen itt voltam a srácnál, és kimentünk mert megjött a kaja....( Pizza), és mikor visszajöttünk a monitoron a képernyőkímélő szövege ez volt " Itt vagyok öcsi" És az a zeneszám is újra indult..pedig nem úgy lett belállítva, hogy ismétlés! (

Jahm igen, a srác bátyja nem rég halt meg egy motorbaleset során) Egyinkünk se tudja mi ez, vagy mi lehet, de annyi szent, hogy paranormális....számtalanszor tapasztaltuk már, hogy jóval hűvösebb van a gépnél, mint máshól....és gyakran valami mormogást vagy valamit hallunk a hangfalakból...van is egy EVP, meg egy kép, de az havernál van! én értek az ilyenekhez, de ilyent még 100, hogy nem tapasztaltam....! Mások véleményére vok kiváncsi..és a gyökerek kíméljenek! Köszönöm!


2011. júl. 19. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kamu szaga van, de ha nem kamu, akkor nem egyértelmű hogy mi ez? :D
2011. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is láttam már fekete árnyat itthon, de az tuti hogyha folyton látnám a szobámba szétvernék mindent magam körül.
2011. júl. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hát szerencsére én nem láttam árnyakat, de hangokat tegnap este is tapasztaltam itthon. ha kamu akkor kamu de ha nem addig nem megy el onnan az a természetfeletti lény még meg nem tudakoltatja veletek, hogy mit akar üzenni.
2011. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mutasd az EVP-t meg a képet. Ezek nélkül elég fake szaga van.
2011. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet így akar elbúcsuzni a nagy tesó :-) De én nem hiszem el azt a részt hogy "monitoron a képernyőkímélő szövege ez volt " Itt vagyok öcsi" ez nagyon valóság alaptan...Ilyeen nincs hááát én már besz*rnék (bocsánat) ha ilyen létezne a mai világban, meg ha létezne akkor már mindenki beismerte volna hogy szellemek vannak..
2011. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Valószínüleg így köszön el az öccsétől.Mikor az én nagyapám meghalt akkor az anyám minden éjjel kopogást hallott.Valószínüleg azért vannak ezek.
2011. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem, hogy ennek semmi értelme. bizonyítsd be, és elhiszem MAYBE! de ilyen kamu meséket én is ki tudok találni :)
2011. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amúgy meg ez a szvöeg hogy gyökerek kíméljenek pff.. inkább magadat kíméld magadtól..
2011. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Direkt leírtam, hogy nem vagyok kiváncsi a hülye beszólásokra..nem vagyok kiváncsi a hozzá nem értők csipkelődésére...!
2011. júl. 21. 12:11
 10/12 anonim válasza:
Szerintem nem szeretné hogy gépezzen a szegény fiú,vagy az az árny szeretne gépezni!!!!!!Komolyan,lehet hogy nem szereti ja gépeztek!!!!!!!:((
2011. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!