Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehetséges lehet?

Ez lehetséges lehet?

Figyelt kérdés
ha hallotak napján kimegyek egy temetőbe akkor szellemet fogok látni
2011. júl. 22. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
igen, olyankor bulit tartanak
2011. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vigyél magaddal egy szellem suttogót, ő majd lát neked egyet és rajta keresztül még beszélgetni is tudzs vele. De nagyon vigyázz sok a csaló 100 alatt szóba se állj velük mert kontárok. De az a legjobb ha sexet kér fizettségképp, hiszen egy igazi szellem suttogónak az anyagi javak semmitsem számítanak, de ha mégis kér csak a fájdalom díjért amiért nem sexeltek és az bizony sok.
2011. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

erről eszembe jut egy vicc:


Egy férfi sétál a temetőben. Egyszer csak meglát egy másik férfit, aki egy sír tetején vadul szeretkezik egy nővel. Odalép hozzá:

- Kölcsönadnád a barátnődet egy körre ?

- Itt az ásó. Áss magadnak te is.

2011. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Hát HALLOTAK napján tuti nem,talán halottak napján :P
2011. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy látnál ott valaha is szellemet. Halottak napján én még sosem láttam, és máskor sem. Mellesleg miért lenne más halottak napja, mint a többi?:) Ugyanannyi esélyed van szellemet látni bármelyik nap ... De én még nem hallottam olyanról, hogy valaki látott a temetőben szellemet. Persze régebben barátnőimmel marha nagy buli volt esténként a temetőn keresztül hazamenni, és olyankor úgy féltünk, hogy a faágra is azt hittük, hogy szellem...:)
2011. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Won ***** válasza:
Halottak napján elvékonyodik a határ az élők és holtak vlága közt, s ilyenkor könnyebb az átjárás. Valószínű!
2011. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Részeg, vagánykodó tiniket nagyon valószínűséggel.
2011. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tri-nna válasza:
Aki hisz a szellemekbe és beképzeli magának..az minden nap lát szellemeket nem kell hozzáá halottak napja:))
2011. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én még nagyimtól úgy hallottam, hogy halottak napján azért kell kimenni a temetőbe, és gyertyát gyújtani, mert ilyenkor a lelkek hazamennek, és hogy lássanak visszamenni a sírba... Vagy valami ilyesmi. :)

Ez alapján sem láthatnál szellemet (mert pont máshol vannak), de amúgy sem. A halottak napját az emberek találták ki, hogy mikor legyen. Másrészt meg amúgy sem látjuk a szellemeket, harmadrészt pedig a szellemek tuti nem tanyáznának a szellem-létük végéig a sírjuk mellett.

2011. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem lehetséges
2011. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!