Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy valamiféle...

Lehetséges, hogy valamiféle szellem van velem?

Figyelt kérdés

Jó néhány hónapja a munkahelyemen olyan érzésem volt, mintha valaki végigsimította volna a derekam. Nem volt ott senki.

Aztán semmi különös nem történt.

Pár hete azonban folyton olyan érzésem van, mintha valaki követne. Ugyanúgy a munkahelyemen, a raktárban fél szemmel láttam egy alakot. Női alaknak tűnt, mire odafordultam, nem volt ott semmi. Az azt követő napokban többször volt olyan érzésem, hogy valaki elsétál mögöttem, pedig senki nem járt arra. Senki más nem látta, nem érezte. Egyik munkatársam szerint nem a munkahelyen lehet a szellem (ha szellem)hanem hozzám kötődik.

Most pedig nagyon ijesztő és különös dolog történt. Zajt hallottam. Amolyan zúgó, kísérteties hangot. Mintha tesóm szobájából jött volna a hang, benéztem, gondoltam filmet néz. Bent semmit nem hallottam, így kimentem. Újra hangosabban és hangosabban hallottam a zajt, a saját szobámban különösen erősen. És jó néhány perccel ezelőtt hullámzó mozgásba kezdett a szőnyeg. Néhány percig tartott, majd újra kezdte, majd újra. Úgy néz ki most abbamaradt, de kicsit már kezdek aggódni.


2012. aug. 5. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
habiszti
2012. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
idegklinika
2012. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Nincs veled semmiféle szellem. És ne, ismétlem NE telefonálj az ezo tévébe sem.
2012. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké, akkor legyetek szívesek racionális magyarázatot adni mindenre, mert ez így igazán nem segít semmit.
2012. aug. 5. 19:40
 5/16 Antimod ***** válasza:

Azt hiába vársz.

Halt meg bárki az utóbbi időben a környezetedben?

2012. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, nagyon is valószínű. Az ilyen betapadt szellemeket jobb minél előbb elengedni. sajnos én időről időre bevonzom őket :( Temetőben jártál mostanság? Vagy kórházban?
2012. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mostanában senki, legalábbis senki hozzám közel álló.

Épp ezért nem értem. Olyan sincs, akit ne tudnék elengedni.

Nagypapámat nem sikerült igazán, de ő már régen meghalt (2-3 éve)

2012. aug. 6. 18:52
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Nyugodtan le lehet pontoznia bárkinek. Kísértetek nem léteznek, nem maradnak emberek mellett, sőt semmi és senki mellett sem. (Ha valaki meghal továbbáll vagy esetleg végleg megszűnik létezni.)


Viszont az emberi elme képes lehet generálni efféle eseményeket. A neve pedig telekinézis, a másik pedig az asztrális projekció. Az agyunk még számtalan titkot rejt és idővel pedig ezekre is választ találhatunk.


Tehát a helyedben a női alakot az élők sorában keresném. Figyeld meg jól, valószínűleg egy régebben közel álló személy lehet (akinek hiányzol), vagy éppen egy személy, akit még nem ismersz, de később fontos lesz.

De lehet egy "jelenés" csak máshonnan. Nem rendelkezik öntudattal és nem is feléd irányul.


Az asztrál projekció esetén nem te lennél az első ember, akit egy élő "ember" kísért.

2012. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
* "kísért"
2012. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mielőtt ezek megtörténtek hittél a szellemekben? Mert ha igen,akkor kognitív elfogultságról is lehet szó...Persze ez csak feltételezés...
2012. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!