Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történhetet? Mi lehetett az?

Mi történhetet? Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Hajnali 3 fele arra ébredtem hogy valami vagy valaki kalapácsal üti a fejem mögötti falon kivülről a szobámfalát.. mi lehetet az? nem volt ott semmi tárgy se állat semmi mozgás utána.. se a kutya nem ugatott hogy van ott valaki.. normális válaszokat:)
2011. júl. 28. 19:08
1 2
 1/11 Cuccster ***** válasza:
48%
Álmodtad.
2011. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tuti 100 h fent voltam.. mert megilyedem és úgy voltam vele még 1-ethallok kimegyek.. ha álmodtam volna arról tudnék:)
2011. júl. 28. 20:33
 3/11 anonim válasza:

Meghalt valamelyik ismerősöd vagy rokonod.

Lehet az szórakozik.

2011. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Előfordulhat de nem hinném h szórakozik az csak segítene :D amúgy más nem történt szóval...:)
2011. júl. 28. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Álmodtad. Ha szellem lett volna, akkor a kutyaugatásra ébredtél volna.
2011. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Killgun ***** válasza:
50%
Fogadjuk már el,hogy nem álmodta?Csak épeszű,és külömbséget tud tenni...Am vmi entitás basztat ne is foglalkozz vele xD
2011. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem álmondtam..köszönöm az utolsónak és nem foglalkozok vele egyszer volt elmúlt csak érdekelt hogy mi lehetet az :)
2011. júl. 29. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem is álmodtad, halucináltad. Az állatok, legföbbként kutyák, macskák, hiperérzékenyek a szellemekre, asztrális lényekre. Szóval tuti csak a te fejedben volt valami, mert ha az a valami tényleg ott lett volna, azt a kutya biztos látta volna. Egy ezós.
2011. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de azérta kutya elég messze volt és a kutya az olban aludt és nem volt olyan sokáig ez szóval.. meg amikor egyek haza este akkor is a kutya olyan 5 perc után jön ki és nem azonnal ugat ugyhogy 10 perc az ugatásig és ez 5 percse volt..
2011. júl. 29. 20:42
 10/11 anonim válasza:
húú.. ugyan ez velem is megtörtént már... 100% h nem aludtam hiszen mielőtt elaludtam volna... ( feküdtem az agyon) hallottam a hangot ... :P
2011. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!