Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ciki nagyon ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki nagyon ha egy lány elhív találkozóra egy fiút és nem él vele?

Figyelt kérdés
Mindenféle kifogásokat talál és ha említed neki, akkor mindig kitér a válasz elől.
2011. okt. 25. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Igen, ciki. A lánynak nem szabad így megalázni magát. Akkor hívjon el valaki találkozóra, ha teljesen biztos a dolgában, tehát csupán arról van szó, hogy a fiú félénk, és nem mer kezdeményezni.
2011. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom a "nem él vele" nem azt jelenti, hogy élettársak, hanem, hogy a lehetőséggel nem él?! :))

Ez utóbbi esetben ne hívja el a lány többet. Ennyi... :)

2011. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
igen a lehetőséggel nem él :)
2011. okt. 25. 20:01
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Ne hívjad többet. Nem akar veled találkozni, de nem akar megbántani.

És igen, ciki.

2011. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha elsőre nemet mond, akkor fölösleges magadat alázni.

Én is hívtam már el fiút, aki nemet mondott. Többet nem hívtam el. Később ő jött oda hozzám, mert lekoppant neki, mi volt a célom. Nem hoztam magam kínos helyzetbe előtte azzal, hogy ilyesmivel zaklatom, mert ha el akar jönni, akkor úgyis mondja, ha meg nem akkor én vagyok az erőszakos. Arra meg semmi szükségem, hogy piócának gondoljanak. (Pláne így, hogy én is bejöttem neki, csak lassú volt. Ki tudja mit gondolt volna rólam, ha erőszakoskodom)

2011. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

hova süllyedt a mai lányok önbecsülése?


ha már elhívtad párszor, és még mindig nem ment el, akkor nem félénk, hanem egyszerűen nem akar veled találkozni. ne nyaggasd, mert csak még jobban megalázod magad!


lehet hogy én vagyok túl öreg a magam 24 évével, de soha az életbe nem hívogattam randizni egy fiút sem, mégis voltak udvarlóim.

2011. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Na most egész elbizonytalanodtam: ha fiú létemre egy lány nem jött el, mikor először hívtam (nem kettesben!) és állítólag azért, mert nem ért rá (hiszek neki, bár teljesen nem vagyok benne biztos), akkor gáz, ha továbbra is próbálkozom?
2011. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én nem szándékozom vele kapcsolatba folyamodni, csak még nem láttuk egymást és már levelezünk pár éve, jó lenne találkozni élőben is. Csupán ennyi :)

Ez nem olyan nagy kérés én szerintem.

2011. okt. 25. 20:10
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

kérdésre: Szerintem nem arról van szó, hogy nem akar találkozni, hanem egyszerűen fosik az élő találkozótól.


off: Ez még semmi. De a diszkóban legtöbbször a lányok szedik fel a pasikat. Na ott hol az önbecsülés?

2011. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hayjad békén, hát nem látod h nem akar menni. Van más fiú is a világon Öt többet ne eröltesd!
2011. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!