Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azok akik vámpírok akarnak...

Azok akik vámpírok akarnak lenni, mit várnak a vámpírságtól? Mit gondolnak, mi jön utána? Hogyan változik az életük?

Figyelt kérdés
Sokan tesznek fel olyan kérdést, hogy hogyan lehetnének vámpírok, szóval érdekelne, hogy mi az, amiben reménykednek.
2011. aug. 7. 10:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Vámpírok a valóságban nem léteznek.
2011. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Abban, hogy majd olyanok lesznek mint a fimben a vámpírok. De hát ezt ugye tudjuk, hogy lehetetlen!
2011. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Hogy jön robert patiszon és megharaja őket és ők is ilyen napfényben csillogó sz*rok lesznek.
2011. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
62%
Kérlek szépen, te túl sok Alkonyatot néztél! Ne értsd félre, nem akarlak megsérteni, ha hiszel a vámpírokban, az a te dolgod...de ha valaki vámpír akar lenni, annak szerintem egy kis baj van a fejével...
2011. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
megértem őket én pl 9 évesen Son Goku vagy Vegita akartam lenni.
2011. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább csak feltűnési viszketegségük van, szuperhatalmat képzelnek be maguknak, mert így akarnak felülkerekedni az átlagon.
2011. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Won ***** válasza:
83%
Ők egy álomvilágbanélnek, akik íilyen és ehhez hasonló képzetekkel próbálják a valóságot saját álomképükké formálni.
2011. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Én is megértem a kérdést, én 11 éves koromig vártam a levelet a Roxfortból, de mivel nem jött... elfogadtam hogy mugli vagyok.

Azt várják a vámpírságtól, hogy olyanok lesznek, mint a tvájlájt szereplői, tökéletesek...

De mint tudjuk vámpírok nincsenek, nem lesz senkiből vámpír, sőt, semmilyen más lény sem. Ember marad.

2011. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
azok akik kitartóan azok akarnak lenni, azzá válnak agyilag, majd jó melót biztosítanak a pszichológusnak.
2011. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
1. válasz epicly failed. De jót nevettem xD
2011. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!