Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt velem? Szellem volt?

Mi történt velem? Szellem volt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 23:45
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az történt hogy este lefeküdtem és vmi mintha ránehezedett volna a lábamra ,szolni nem tudtam,csak nyögés jött ki a számon,és a szemem fel akadt.Kb ez a egész egy percig tartott...
2011. aug. 8. 23:47
 2/21 anonim ***** válasza:
szerintem ,csak úgy érezted a valami zsibbadás ,miatt ilyen mindenkivel előfordul ,velem is sokszor lüktet a lábam annyira,hogy lehet látni
2011. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem! meg se tudtam szolalni és 2órán keresztül sírtam!
2011. aug. 8. 23:57
 4/21 A kérdező kommentje:
és a szemem is felakadt...:(
2011. aug. 8. 23:58
 5/21 anonim ***** válasza:

vannak ilyenek, én is voltam úgy, hogy éjszaka közepén felriadtam, és azt éreztem, mintha valaki a kezemet fogná, de tényleg, szó szerint, mintha kezet fogtam volna valakivel, és elkezdtem csapkodni a kezemmel, aztán kiderült, hogy elzsibbadt, mert rajta aludtam.........

Gondolom az ijedtségtől nem tudtál megszólalni.....

2011. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
a szemfelakadásra nincs tippem, esetleg valami szer hatása??
2011. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nem szedek semmit!!!!!!!!!!!!!!de komolyan mi lehetett???? félek lefeküdni:(!!!!!!!!!
2011. aug. 9. 00:02
 8/21 anonim ***** válasza:
az agyad szórakozik, ha ezt nem hiszed el vagy nem elég magyarázat akkor neked csak ezotériával lehet megmagyarázni
2011. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
szerintem menj el orvoshoz ,mert ez tuti valamilyen idegi dolog zsibbadás ,meg ilyen és szemfennakadás is erre utal ,de nem viccelek
2011. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
sose volt még ilyen !!!!
2011. aug. 9. 00:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!