Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem tudtok ajánlani valamit?

Minekmondjam Meg kérdése:

Nem tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Igaz hogy még nagyon fiatal vagyok de az életem a nyomozás... én minden áron nyomozó akarok lenni! A paranormális jelenségek érdekelnek és főként a szellmek. Már egy relytélyt megfejtettem de nem tudnátok ajánlani vmi megtörtént dolgot vagy történetet ami után utánaolvashatnék és megfelyteném?
2011. jún. 4. 15:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
Milyen rejtélyt fejtettél meg...?
2011. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A helyesírási szótárat fejtsd meg először :D Aztán jöhet a többi, ajánlom például a rosswelli esetet, ha igazán nagy fába akarod vágni a fejszét :D
2011. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egy házaspár volt ahol relytélyes körülmények között történt néhány ilyesztő dolog... a könyvtárba 53 könyvet olvastam... 2 évig nyomoztam és meglettek a paranormális történések okai.
2011. jún. 4. 15:46
 4/17 A kérdező kommentje:
jaés... bocsi de rosswelli eset az UFO-val foglalkozik és nem szellemmel
2011. jún. 4. 15:47
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az UFO észlelések is paranormális témakörbe tartoznak. Egyébként nem ajánlom, hogy túlzásba vidd a szellemkergetést, mert könnyen be lehet golyózni tőle.
2011. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nemtehetek róla... én imádom.. de a szellemes történeteket imádom.. lécci mondjatok vmi megtörtént feltáratlan eseményt
2011. jún. 4. 15:55
 7/17 anonim válasza:

Hát sajnos nem tudok ilyet.

De ha 53 könyvet olvastál témával kapcsolatban akkor valószínűleg tudsz pár dolgot amit én nem. Szóval megköszönném ha megnéznéd a te kérdésed alatt lévő kérdésemet (Szellemmel lenne dolgom(?) címmel)

2011. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem se ásd bele magad. Ha sok dolognak köpsz a levesébe, akkor pórul járhatsz!
2011. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 BlackSword ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy szellemek vagy a rosswelli ufo... Igazából mindekettő csak kitalált valami... Csak amíg a szellemeket a babonák hozták létre, addig a rosswelli ufót a szovjetek lőtték fel az amiknak, mert ott úgy is vevők erre...
2011. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek kérdező, au ufók már vagy 15 éve nem jönnek ide. Szellemek pedig sosem voltak :S
2011. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!