Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kell segítő szellemeket...

Hogy kell segítő szellemeket idézni?

Figyelt kérdés

Aki segít életutamon például megtalálni páromat és elvezet a nyugodt élvezhető élethez.


Tudom a kérdés minősége szkeptikusoknak több mint nevetséges de tudtommal azért van ez az oldal hogy kérdésem feltegyem, lesz ami lesz.


2011. okt. 4. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod ki az konkrétan akit meg szeretnél idézni, akkor elég nehéz :)))


Tán egy elhunyt családtag, aki nagyon szeretett téged és te is szeretted őt. De lehet attól még mérges ő is, ha háborgatod, főleg kis piti dolgokkal. Csak nagyon-nagyon indokolt esetben ajánlatos családtagot is... s azt is tízszer át kell gondolni. Rád akaszkodik és akkor sem hagy békén, ha egyedül szeretnél lenni... vagy ha nem kéred a segítségét. Szóval lehet, hogy rosszabb lesz minden a segítőszándék ellenére is...

2011. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne idézz,veszélyes.
2011. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te ne igyál mostanába.

Kérdezd végig a 6.5 milliárd embert s ha lesz köztük egy aki jó választ ad mond el nekem is.

2011. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A segítő "szellemek" mindig melletted vannak. De nem csinálnak olyan látványos dolgokat, hogy megtalálják pl. helyetted a párod. Ők csak egyengetik az utad...

De kérheted tőlük, hogy segítsenek.

Ebben a témában nem vagyok nagyon otthon... De én ezt így tudom... Remélem tudtam segíteni! :)

2011. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Előre leszögezem, hogy szkeptikus vagyok, de a kedvedért pár percig elfogadom, hogy a szellemidézés valóságos.

Tehát: Itt a neten ír neked valaki egy rituálét. Te azt végrehajtod, ennek eredményeként hallucinálni fogsz és a látomásaidban megjelenik a megidézett segítő, aki ezentúl minden problémás helyzetben támaszodként szolgál.


Honnan lehetsz biztos abban, hogy nem magát az ördögök fejedelmét idézted meg, aki bosszúból (mert mégiscsak megzavartad) úgy döntött, hogy haza fogja vágni a teljes életedet? Simán megteheti, hiszen te vakon hallgatsz majd rá.


Biztos vagy benne, hogy akarod ezt?

2011. okt. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!